Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, van okom féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés
Másik országba költözött a pasim, a terv, hogy pár hónap múlva megyek utána. Albérletben lakik egy gyerekkori barátjával. Erre tegnap hív, hogy elmondja, ne legyek ideges meg féltékeny, de egy csajnak intézett munkát, igazolást (sportolni megy ki, a pasim az edző) de egy hétig a csaj ott fog lakni a nappaliban, ők a fiúk meg a szobában.
2020. máj. 12. 08:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Sajnos szoktam féltékenykedni meg meggyanúsítom. Próbálok ebben változni. Most direkt meg akarom mutatni, hogy bízok benne, de gyötörnek a félelmeim.
2020. máj. 12. 08:55
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem ismerjük a pasidat, és ennek hiányában nem is tudjuk,hogy van-e okod féltékenykedni.

Ha a lány helyes, jól néz ki, barátságos, közvetlen, és nyitott egy esetleges flörtre, kapcsolatra,szexre, bármi megtörténhet. De az is lehet,hogy szigorúan csak a lakótársak és semmi több.


Nem értem egyébként,hogy a pasid miért segít ennyire Neki ha nem kifejezetten közeli ismerőse?

OK, rendben, állást szerzett, de miért kell befogadni egy olyan lakásba ahol már ketten laknak?

2020. máj. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, azért szólt előre, hogy ne kezdj el kombinálni. Ha együtt szeretnél maradni vele, vagy bárkivel, mindkettőtök érdekében fejezd be a féltékenykedést, mert mindkettőtök életét megkeseríted.
2020. máj. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most mondanám, hogy hááát, tuti rá fog mászni (főleg hogy a csávód edző, gondolom jó formában van), de ismeretlenül nem lehet ítélkezni. Az biztató jel, hogy nem titkolózik, nem úgy kell "rájönnöd", hogy csaj van nála
2020. máj. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

Én a pasid helyében azonnal kidobnálak, amint féltékenykedni kezdesz.

Minek lennék egy olyan nővel, aki nem bízik bennem, és nem hisz nekem?

És veled vegyek fel 30 évre lakáshitelt, és veled csináljak gyereket?

Ha meg akarlak csalni, akkor megcsallak, nem fogod megtudni.

2020. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyenes, őszinte a párom. Így ismertem meg. És ezt is, hogy nála fog lakni a csaj, előre elmondta. Ezzel edzem magam, hogy ne cirkuszoljak. Egyébként mikor buli van náluk, akkor is mindig lejelentkezik, kamerán hív stb....Így a távolból nehéz ez nekem nagyon.köszönöm amit írtatok
2020. máj. 12. 09:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs okod. Nyugodtan megtehette volna, hogy egyáltalán nem is szól a csajról, egész héten kiszexelik egymás agyát is, és te semmit se tudnál az egészről. Ő mégis szólt, mert szeretné, ha tudnál róla és nem aggódnál. Nem azt mondom, hogy örülnék neki, ha a párom ilyen helyzetbe kerülne, de őszintén szólva én ismerem a kedvesem és tudom, hogy a hűsége nem attól biztos, hogy én féltékenykedek, hanem mert nem akar megcsalni és pont. Amíg a pasid nem akar hűtlen lenni, addig nem lesz, kár lenne okot adnod rá a féltékenységeddel.
2020. máj. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, bízz meg Benne, ha nincs okod féltékenykedni főleg.


Viszont az,hogy beszél arról,hogy ott lakik, segíti, még nem jelent semmit.

Ha nem beszélt volna is megtudja a kérdező,hogy ott lakik Velük egy csaj.

Attól,hogy ezt bevallja még bármi lehet, vagy semmi sem.

2020. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!