Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes ezt folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes ezt folytatni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben szinte alig beszélünk, ő nem is ír, ha én nem írok neki. Ha össze tudunk hozni egy találkozót, akkor viszont úgyanúgy viselkedik, mint régen.

Én szeretem, de fáj, hogy ő egyáltalán nem ápolja a kapcsolatot. Már mondtam neki, hogy nekem ez rosszzul esik, hogy 2 hétig nem találkozunk, alig beszélünk.

Megkérdeztem, hogy ő egyáltalán akarja-e még ezt az egészet, azt mondta,hogy igen és hogy szeret, és sajnálja, hogy ez most ilyen.


2020. máj. 12. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Addig érdemes folytatni, míg mindkettőtök élvezi.
2020. máj. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Sajnos szerintem be kell látni, hogy neki nem ugyanolyan fontos a kapcsolat, mint nekem... ha magamból indulok ki, nálam alap lenne, hogy minden nap van valami kommunikáció, egy kis kedveskedés, pár jó szó, és hogy nem csak én kezdeményezek, hanem ő is. Ha ez nincs meg, akkor olyan, mintha egyáltalán nem érdekelné, mi van velem, tulajdonképpen le vagyok szharva... az meg senkinek nem jó :(
2020. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem találkoztok többet?
2020. máj. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet ezt erőltetni, csak nem érdemes.
2020. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, annyira sajnálja, hogy nem tesz semmit, hogy ne így legyen. Sz*rik bele, itt a vége.
2020. máj. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!