Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Be kene segítenie a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be kene segítenie a barátomnak a ház körüli munkákban ?

Figyelt kérdés

Mindig én vagyok szinte náluk mert az apámnak van egy stílusa és első alkalommal már úgy viselkedett a barátommal szóval nem szívesen jön ide. Heti egyszer alszik nálunk.

Apámnak baja, hogy nem kérdezi meg tőle , hogy kell-e valamit segíteni hanem csak áll egy helyben és nem szól senkihez . Meg hogy az előző barátom mindig segített neki a ház körüli munkában.

Az egy kicsit engem is zavart, hogy múltkor takaritottam az autóját és csak ott állt még a szőnyegeket se volt képes kivenni az autójából. Mindenre kérvényt kell benyújtanom neki.

Szerintetek beszéljek vele ez miatt?


2020. máj. 12. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéld meg vele. Nem otthon van és nyilván másnál nem úgy látja meg a tennivalókat.
2020. máj. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A problémákat általában megszokták beszélni és jobb is az, ha nem szőnyeg alá van seperve. Amennyiben téged ez zavar és a gondot megszeretnéd oldani, ahhoz a beszélgetés lenne a megfelelő lépés a részedről.
2020. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Lehet a barátodnak nem kellett semmi munkát sem végezn az életében, még otthon sem, a szülei mindent elvégeztek helyette, az ilyen nem fogja magától felajánlani a segítségét.
2020. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem illik megkérdezni, hogy segíthet-e valamiben ha már ott van nálatok. Főleg tudhatná, hogy apukádnak ez imponálna, és jobban meg kedvelné. Ezekszerint nem nagyon érdekli, hogy mi a véleménye. Szerintem mindenképp beszélj vele, ha zavar, mert ha később is ilyen lesz, sok bajod lesz vele, hogy ennyire lusta. Egyébként hány éves?
2020. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele. Nagy szégyen, hogy csak áll és nézi ahogy az ő autóját takarítod. Ne félj, ugyanez lesz a házimunkában is.
2020. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hat ő otthon is ezt látja mert a szüleinek is ilyen felfogása van,hogy ledolgozott 8 órát akkor ő aztán nem főz meg ilyenek.

Igen apám jobban kedvelné akkor, ha segítőkész lenne. Nyilván nem várja el, hogy ő csinálja meg helyette csak maga a kérdés jó gesztus lenne felé.

28 éves amúgy

2020. máj. 12. 13:42
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Beszèljetek erről. Valahol èrthető, nem dolgozni megyünk át a másikhoz. Írod, hogy az előző barátod mindig segített a ház körüli munkában. Hát ezt se találom annyira normálisnak, hacsak nem ott lakik ő is. Az rendben van, hogy besegít ebbe-abba, de elvárni, hogy rèszt vegyen az ottani teendőkben, az már nem annyira ok, ő ott vendèg. Ez olyan mintha beállnál mondjuk ablakot pucolni náluk, mert anyukája most èppen azt csinálja. Ez valahogy annyira nem elvárható.

De te meg be takarítás az ő autóját, csinálja maga. Lehet hogy ő meg a másik vèglet, ès a listában fajta, az arany közèputat kellene megtalálni.

2020. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ja nem várja el mert valószínű azt mondana, hogy nem kell segíteni. Csak jól esne neki, ha megkérdezné pl.ha fát hord, hogy kell-e segíteni.

De ő semmi érdeklődést nem mutat semmi iránt.. pedig ő meg mindig azt mondta a volt nőjét nem szerette az anyja mert lusta volt engem meg szeret mert én szorgalmas vagyok . De ha én nem csinálom meg akkor egy romhalmaz lenne a szobája is. De ha ő se változik ebben akkor én se fogom többet csinálni

2020. máj. 12. 13:55
 9/14 anonim ***** válasza:
És ha te is 8 órát dolgozol, akkor majd csak álltok otthon és nézitek a mosatlant? :)
2020. máj. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én azt egy szóval se mondtam, hogy most nem 8at dolgozok, meg hogy én nem főznék 8 óra után. Nekem anyám is főz 8 óra munka után, én nem azt láttam itthon, hogy 8 óra után már csak dögleni lehet .
2020. máj. 12. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!