Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engednétek párotoknak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek párotoknak, hogy füvezzen?

Figyelt kérdés
2020. máj. 12. 14:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Pár havonta egyszer-egyszer nincs vele probléma, én is kipróbáltam, amikor Hollandiában voltam fél évet. Ennél sűrűbben viszont nem igen örülnék neki, de mivel mindketten felnőttek vagyunk, igazából nem kell az engedélyem, hogy csinálja.
2020. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem az én "engedélyem" kell hozzá, hanem a sajátja és/vagy a törvényhozóké. :D
2020. máj. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%

Én rendszeresen is engedném. Felnőtt embernek nem lehet ilyesmit megtiltani.

Viszont kereshetne új barátnőt.

2020. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Lachesys ***** válasza:
92%
neha igen, par havonta- havonta egyszer ok, vagy egy jo kis fuves szex mehetne utana zabalassal:D de ne legyen pothead aki nem tiszta kb soha es erre basszha el az osszes penzet.
2020. máj. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs azzal, ha nem rendszeres, pl havi egy alkalom nem gaz es anyagilag sem megterhelo. Volt ket kollegam, mivel egy helyen dolgoztunk a fizetesunk is megegyezett, igy tudtam, mennyit keresnek, egy parrol volt szo. Allandoan panaszkodtak, hogy SEMMI penzuk nem marad honap vegere, pedig nem kerestunk azert szarul. Csak hat ok minden este ragyujtottak a fuves cigire otthon, nem tudom pontosan, ez igy mennyi penz, de gondolom nem keves.
2020. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

5

Sok dologtól függ, én ismerek olyat aki nem keres olyan hű de sokat, de simán megoldja napi szinten. Bár mostanában panaszkodott hogy marha drága lett a lezárások miatt, de akkor inkább abbahagyja addig, nem megy csődbe miatta. :DD

Egyetemen is sokan fogyasztották rendszeresen, pedig elég "csóró" helyre jártam. Annyira csak nem lehet aranyárban.

2020. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Mi vagyok én, az anyja? :D

Addig, amíg nem megy a pénzügyi felelősség rovására, engem nem nagyon izgat. Ja, meg addig, amíg nem velem egy légtérben csinálja, mert nem szeretem a szagát.

2020. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
50%

Nem az anyja vagyok. Ha akarja, csinálja, viszont akkor nem maradnánk együtt.


Magával a fűvel amúgy nem lenne bajom (amit legális keretek között, Hollandiában lehet kapni), de a Magyarországon található kevert vackokkal igen...

2020. máj. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Napi szinten semmiképp. Hős utcából összekaparászott csavarlazítós kapadohányt szintén nem. Ennek is megvan a helye és ideje, abszolút kizáró ok lenne ha úgy menne munkába vagy bármilyen egyéb fontos dolog háttérbe szorulna miatta, rosszabbul teljesítene ezekben.

De azzal semmi bajom ha fél évente egyszer amikor jól esik elszív egy minőségibb füves cigit. Amíg fiatalabbak voltunk simán előfordult fesztiválon vagy havonta egyszer hétvégén.

2020. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nekem regrol meg valami 2000 ft / gramm remlik, es szerintem egy grammot elszivsz egy cigivel, nem? :D De ok emelett pl rendes cigit is elszivtak egy nap egy dobozzal, szoval kettojukre csak a rendes cigi 40-60 kozott mozog (nem emlekszem, toltottek-e vagy rendes dobozosat vettek), es akkor meg emelle a fuves kb 20-30 ezer, ha nem tobb? Csak cigire azert durva ennyit kolteni.
2020. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!