Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van igaza? Szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? Szerintem semmibe vesz engem..mit tehetnék??

Figyelt kérdés

Úgy gondolom a barátom nem becsül meg. Vagy nem tart sokra,mert amint egy haverja,imserőse szól neki,hogy éppen ráér ő azonnal ugrik és nem érdekli,hogy mondjuk velem beszélt le előtte találkozót,programot. Ez már nem az első sem 2. alkalom,hogy szól neki a semmiből egy kb ismeretlen ismerőse,hogy ő épp dobta a csaját ,szingli átugrana dumálgatni. A barátom meg azonnal ugrik is és szól nekem,hogy bocsika vele vagyok inkább.

Szóltam neki,hogy nagyon gáz ez a viselkedés őt meg nem érdekli,mert tudja,hogy úgyis megbocsájtok neki és emiatt nem dobom őt. Most is azzal reagált,hogy jaj majd úgyis kiengesztel.

Eléggé dühítő és megalázó nekem ez a viselkedés. Nem tudom mit tehetnék,hogy ez megváltozzon?? Hogyan hathatok rá?? játszmázzak én is ,hogy nm leszek elérhető és mindig mindenki más fontosabb? csak magamat nézzem mint ő?

vagy neki van igaza,hogy mások fontosabbak?



2020. máj. 12. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Szia

Nem akarlak elkeseríteni, de ha ez a helyzet nálatok, akkor ez a kapcsolat se fog sokáig tartani már. És igazából neked lenne a legjobb ha befejeződne és találhatnál mgadnak valakit akinek tényleg fontos vagy-- sajnos volt nekem is egy ilyen barátom és folyamat a haverjaival volt, én gyakorlatilag nem is érdekeltem soha. Mindig elnéztem neki természetesen mert nagyon szerettem aztán végül azlett belőle hogy én lettem kidobva. Jólenne ha ezt te nem várnád meg.

Még egy dolog, van egy legjobb barátnőm (de lehet hogy már csak volt), minden nap találkozik a pasiával és tényleg nagyon joba voltunk, de engem le se szar mióta megjelent az életébe a fiú. Úgy hogy engem kevesebbet is lát, mégis az elejétől kezdve én el vagyok már dobva, a barátja dettó hanyagolja a haverokat.

Szóval a te pasid is kb. ezt kellene tegye, mindig kéne vággyon arra hogy együtt legyetek ha tényleg szerelmes lenne. Ez a rész se túl jó, viszont nektek jobb lenne. Szerintem csak arra vagy jó neki h épp ne legyen magányos (tényleg nem bántani akarlak csak szeretnék segiteni).

2020. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha elkezdenél itt játszmázni és manipulálgatni, az egyenes út lenne a lelki sérülések felé. Látod hogy nem érdekli mit csinálsz, miért lenne jobb attól hogy ignorálod? Ugyanúgy tenni fog rád, talán még örül is majd hogy nem szívod a vérét. Persze te közben összeomlasz a fájdalomtól - kell ez neked?


Nem tudsz mit tenni, mert ebben ennyi van. Elmondtad neki mi zavar, próbáltál beszélni vele, ez volt a legtöbb amit tehettél. Nem érdekli, nem változtat, tesz rád, innentől megvan pecsételve a kapcsolat sorsa, mert nem tudod más akaratát megváltoztatni.


Röviden: nincs értelme folytatni, csak még több fájdalom lesz belőle. Nincs meg a kölcsönösség köztetek, amire szükség lenne.


"vagy neki van igaza,hogy mások fontosabbak?"


Vannak fontos emberek az életünkben, attól hogy valakinél úgy érezzük épp szüksége van ránk és lemondjuk mással a programot, nem jelenti azt hogy a másik személy ne lenne ugyanúgy fontos számunkra. Történhetnek olyan események, amik miatt becsúszhatnak ilyen esetek, de nyilván itt nem ez a helyzet, ezt ki is zárhatod. Eleve nagy eséllyel kamuzik az okokról, amiért lelép.

2020. máj. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm ezt a választ!! Nagyon hasznosnak tartom,igazad lehet abban,hogy nem is szerethet,ha nem engem helyez előre!!! Persze manipulálni azt tud,mert direkt írja nekem sms-ben,hogy amúgy mennyire szeret engem és ne haragudjak már rá.... közben meg tudom,ha holnap valaki hívná valahova akkor oda ugrana és megint engem mellőzne.

Én is úgy gondolom valahol az a normális,ha két szerelmes inkább a barátokat hanyagolja,de természetesen nem 100%-ban mert az sem normális.

Nem tudom mit tehetnék,mert másrészről tényleg azt mondogatja,hogy mennyire szeret...persze gondolom ez egy nagy kamu.

2020. máj. 12. 17:38
 4/6 A kérdező kommentje:
2, sajnos megfordult nekem is a fejemben,hogy lehet nem is a neve nincs ismerőse ugrik fel hozzá. Azt mondta évek óta nem beszéltek és most szakított a barátnőjével a srác.. Most jobban belegondolok a baártom lehet tényleg csak unalmában tart engem,mert nincs sok barátja és ők mindig ignorlják a barátnőjük miatt..és ilyenkor ,ha egy bárki ráír, vagy felhívja,hogy éppen ráér akkor ő azonnal eldob mindent és szalad velük találkozni...
2020. máj. 12. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem az exemmel jársz véletlenül? XD


Mármint tapasztalatból mondom, hogy egy ilyen sráccal mi szétmentünk.

Ne haragudj, de ez semmi jót nem hoz.

2020. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát lehet,hogy az exed nem tudom. Sok barátnője volt már.

Már én is temetem magamban az egészet...de próbálok nem rá gondolni és azon agyalni inkább,hogyan tehetném jobbá a saját sorsom...

2020. máj. 12. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!