Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellenne tennem?

Figyelt kérdés

Egy barátom a hugával ( saját édestestvérével ) csalja a feleségét. Eddig nem avatkoztam bele, mellesleg fontos számomra a barátságunk, de tudom, hogy ez a nő nem ezt érdemli, sőt senki sem érdemli ezt. Nem szoktam beleszólni mások dolgába, most viszont babát szeretnének , és nagyon nyomja a szívemet ez a dolog. Mit tegyek? A kapcsolata a barátnőjével egyébként tökéletes, kiegészítik egymást.

A feleségem jelenleg 5 hónapos terhes, emiatt is jött meg a kedvük, hogy gyereket vállaljanak, de ha belegondolok abba, hogyha az én feleségem csalna (méghozzá a sogorommal) és senki sem szólna nekem, csak még rosszabbul érzem magam.



2020. máj. 13. 01:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Jesszus ez komoly? Mond, hogy kamu és nem ennyire beteg a világ...:D
2020. máj. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%
Semmi közöd hozzá.
2020. máj. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
13%
Ne avatkozz bele
2020. máj. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#1

Sajnos vannak ennél betegebb dolgok is a világban.


#2

Pontosan ezt gondolom én is, mégis mostanában nagyon sokat agyalok ezen.

2020. máj. 13. 01:50
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
honnan tudod, h a saját hugával szexel?? sztem csak jó a kapcsolat köztük és belelátsz olyat ami nincs is..
2020. máj. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz bizonyitekot és mondd el a feleségének, jóga van tudni h a férje csalja és még aberált is. Addig amíg nem jön baba addig kellene lépni mert utána iszonyat nehéz lesz.
2020. máj. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Van rá abszolút bizonyítékod? Mert ez így csak rágalmazás.
2020. máj. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Általában azt mondom, nem szabad beleszólni, de ez annyira beteg, hogy itt én a nő helyében tudni szeretném az igazságot.
2020. máj. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Tini koruk óta tudom, előttem úgy viselkednek, mint két pár. (értsd: csókolózás ) Akkoriban azt mondták, hogy szeretik egymást, együtt akarnak lenni, de az évek során mégis lett mindkettőnek valakije nem is egyszer.

Bizonyíték van, van videó is egy régebbi, beszélgetések a Facebookon, de ha felhívnám a barátomat és kihangosítanám a telefont, azzal is betudnám bizonyítani a feleségének, úgyhogy nem ezzel van a probléma. Megbíznak bennem ő is és a húga is, és nem akarok senkit hátbaszúrni, de ha nem nyitom fel a felesége szemét, akkor lehet, hogy szerencsétlen így fogja vele leélni az életét. Viszont a kapcsolatuk az nagyon jó és boldog most a felesége, ezt sem szeretném elrontani.

Szerintetek rájöhet erre bármikor is magától a felesége?

2020. máj. 13. 21:24
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Az baromira nem normális dolog, ha valaki a saját húgát dugja. Az simán vérfertőzés, ami bűncselekmény.
2020. máj. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!