Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
22 hetes terhes vagyok, a párommal 3 hete házasodtam össze, de most nagyon összevesztünk. A családom Budapesten él, mi vidéken. Hónapokig nem mertek eljönni hozzánk a korona vírus miatt, és mi sem mehettünk. Az esküvőre is csak anya és apa jött. 2 hete voltunk Pesten és most hétvégén is szeretnék menni, mert nagyon hiányzik a családom. A párom folyamatosan úszít ellenük, hogyha ők nem jönnek, akkor mi miért menjünk. Az a helyzet, hogy engem ez az örökös ellenségeskedés nem érdekel, nekem hiányoznak és el szeretnék menni hozzájuk. Ezen jól összevesztünk és abban maradtunk, hogy akkor egyikünk sem megy a másik családjához. Elment itthonról a szüleihez. Mire hazajött, nekem elszállt a dühöm, és nem szeretnék terhesség alatt ennyit idegeskedni sem. De ő nem akar békülni, azt mondta, hogy még bánta a házasságot és a babát is. Sajnos sűrűn vannak dühkitörései, ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja. Én egyszerűen szeretnék mindenkivel jóban lenni, senki között nem választani. Ha már az elején ilyen dolgok vannak, akkor mire számítsak később? Mit csinálnátok a helyemben, hogy ez megoldódjon?

2020. máj. 13. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Most fo a nyugalom, de tragikus, hogy ennek az embernek szulsz. Kiszamithatatlan, duhkitores, hiszti. En szules elott hagynam el. Nehez elhinni, hogy terhesseg elott nem derult ki. Nem valtoznak meg emberek, max. rossz iranyba, mikor lehull a maz.

A sajat csaladomba kapaszkodnek, es mielott a kicsi megismerne, en komolyan megszabadulnek tole. Borzaszto ezt mondani, de egy ordito, siro ehes baba mellett tehetetlen leszel.

2020. máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Ezért nem kell ismeretlennek gyereket szülni. Eddig is tudtad, hogy szar választás és problémás, minek csináltál vele gyereket, minek mentél hozzá? Ez a kapcsolat már régen egy rakás hulladék volt (illetve nem olyan régen mert szerintem 1-2 éve lehettek max együtt ha ennyire nem ismered.)

Ebben a kérdésben mondjuk most pont igaza van, terhesen nagyon nem kéne Pesten járkálni.

2020. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

"De ő nem akar békülni, azt mondta, hogy még bánta a házasságot és a babát is."


Ez egy elég súlyos mondat és nem sok jót sejtet a jövőre nézve - dühkitörések ide vagy oda.


"Én egyszerűen szeretnék mindenkivel jóban lenni, senki között nem választani"


Ilyen nincs, nem lehet mindenkinek megfelelni és nem is kell. Döntéseket kell hozni, erről szól az életünk.


Egyébként nem csengett még le a járvány, csak lazítottak a korlátozásokon, igazából még semmi nem történt itthon. Ezt érdemes figyelembe venni azért.


"Ha már az elején ilyen dolgok vannak, akkor mire számítsak később?"


Úgy tűnik hogy az ő érdekei mindig előrébb lesznek a tiédnél és kompromisszumokra nem nagyon fogtok jutni, magyarul baromi sok veszekedés várható.


Mit tudsz tenni? Az a baj hogy ismét arról van szó, hogy már a baba előtt problémák voltak (dühkitörések, önző hozzáállás, makacsság, alkalmatlanság a hibák belátására, a nyugodt átbeszélésre), ezek köszönnek vissza ilyenkor is. Annyit tudsz hogy beszéltek egymással értelmesen, de arra hogy hogy reagál, nem tudsz hatással lenni. Nincs sok esély rá hogy megváltozik, hisz eddig is ilyen volt.

2020. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Savlekotő ***** válasza:
100%
Gyerekért mentél hozzá,h legyen papíron apja de nem lesz neki se ugy se ugy.. Eleve nem kell szülni egy agresszornak. :(
2020. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, mit kellene tenned. A kérdés, hogy mindehhez van-e pénzed és erôd.
2020. máj. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Így járnak azok, akik csak a terhesség miatt házasodnak össze. Kényszer házasság. Szegény gyerek.


Nem tudsz mit csinálni, nem szeretem se téged sem pedig a babát. Azt sem akarta, csak te. Állítom, nem tervezett gyerek.

2020. máj. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Na, közben sikerült megbeszélni. Abban maradtunk, hogy még szombaton elvisz, de ott beszélünk anyuval, hogy legközelebb csak akkor megyünk, ha ők is jönnek hozzánk. Valahol igaza van, mert anya nem engedte, hogy a mamáék eljöjjenek az esküvőre a járvány miatt, de rá egy hétre, mi már felmehettünk Anyák napját köszönteni. Csak azt felejti el a párom, hogy mindegy mi történik, nekem mindig a családom maradnak és imádom őket. Egyébként tervezett baba, a párom jobban is szerette volna, mint én. A házasság meg csak azért a teherbe esés után lett, mert már volt egy barátnője, aki hitegette, hogy szül neki, aztán mégis elhagyta, beperelte stb, és mondta, hogy csak akkor vesz el engem, ha a baba már a pocakban. Hát igen ezekkel a dührohamokkal nem tudok mit tenni, sajnos ilyen, de ennek ellenére szeretem. Tudja, hogy mivel tud fájdalmat okozni, és direkt olyanokat mond veszekedések alkalmával.
2020. máj. 13. 21:35
 8/13 Savlekotő ***** válasza:
100%
Nagyon meg fogod szívni most borítékolom. :(
2020. máj. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd utolsó! Ez olyan buta tyúk, hogy az már nem igaz!... Már szegény gyereket sajnálom, akinek nem lesz apja mire megszületik. Az anyját meg terhesség alatt verni fogja. Szép család meg kell hagyni. 👍
2020. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyszer sem emelt rám kezet 😁 Mindenhol van veszekedés, emiatt nem fogunk szétmenni 😊Különben meg nagyon rendes, mindig mondja pl, hogy minden genetikai vizsgálatot, cukorterheléses vizsgálatot, vérvételt magán úton intézzünk a babával kapcsolatban, hogy nehogy valamit ne vegyenek észre. Nagyon szomorú, hogy a járvány miatt nem jöhet be a vizsgálatokra velem megnézni a kislányt a pocakban. Egy baj van, iszonyúan haragszik anyára, mert nem engedte el a mamaekat az esküvőre és el árja, hogy mi menjünk, ő meg nem akar jonni.
2020. máj. 13. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!