Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy egy szakítás után megszerettétek magatokat?

Figyelt kérdés
A kapcsolat alatt nem voltatok megelégedve magatokkal, sőt, rosszul éreztétek magatokat szinte mindennap, de szakítás után kinyílt a világ és élveztétek az életet, kibékültetek magatokkal?
2020. máj. 13. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, ha olyan emberrel voltál együtt, aki folyton megakart változtatni és azt éreztette veled, hogy nem vagy elég jó. Akkor biztosan megnyugvás az, ha vége.
2020. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden szakításom után kicsit jobban szerettem magam. Sajnos olyan ember vagyok aki mindig a maximumot teszi bele magából egy kapcsolatba, ezt az előző párjaimnál sosem kaptam vissza. Annyit értem el, hogy teljesen elveszítettem önmagam.

Minden alkalommal olyan kapcsolatból léptem ki ami nem volt méltó hozzám, olyan ember mellől akinél sokkal jobbat érdemeltem. Nagyon sok erőt adott, hogy ki tudtam lépni méltatlan szituációkból és kizárólag saját magamat helyezni előtérbe. Minden szakítás után egyre értékesebbnek gondoltam magam mert valahogy "kinőttem" ezeket az embereket, sokkal gyorsabban fejlődtem náluk. Amiért az elején felnéztem rájuk az valahogy 1-2 év múlva már semmit nem jelentett és könnyen elérhető dolognak számított.

2020. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!