Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm adott egy utolsó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm adott egy utolsó esélyt.Bizonyítanom kell,hogy maradjon velem.1 találkozás áll rendelkezésre,szerintetek?Többi lent

Figyelt kérdés

Na szóval ma válasz elé állítottam,hogy akarja e folytatni vagy nem,mondta jelenleg nem.Erre válaszoltam,hogy adjon nekem 1 esélyt és bebizonyítom,hogy mégis megéri velem maradnia.Ha nem sikerül mondta,hogy nem tud szakítani velem,nem tudja kimondani és akkor se veled se nélküled lesz.Érdekes mert a többi Exének kibírta mondani,nekem meg nem.Ez akkor jót jelent.Nagyon szépen megkérek mindenkit,hogy tippeket adjatok nekem,főleg csajok,mert ti tudjátok,hogy mire van szükségetek,de fiúk ti is írhattok,hogy mivel szereztétek vissza a barátnőtöket.Idáig amit kiterveltem az egy sétálás lesz fel a hegyre ahol belátni az egész környéket,az úton közben viccelődni mókázni a régi emlékeket felhozni.

Sok tippet kérek amiből tanulhatok.Köszönöm szépen



2020. máj. 13. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez tudni kéne, hogy miért akar szakítani, milyen problémáitok vannak.

Ha már valaki eljut a szakításig akkor ott rengeteg olyan tulajdonságod van amit nem tud tolerálni. Ha ezeket nem változtatod meg gyökeresen akkor ez halott ügy. Ha szakított és se veled se nélküled kapcsolatot akar akkor már régen nulla érzelem van részéről. Nem kell ilyen gyerekes baromságokba belemenni, ez a kapcsolat sosem fog működni, ő meg nem szeret.

2020. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Őszintén ez a szöveg a csaj részéről csak egy kis időhúzás, hogy kitalálja mit is fog mondani. De aki újra akarja kezdeni az nem köntörfalaz ennyire.

Viszont kívánok neked sok sikert a visszaszerzéshez!

Vigyél neki virágot, de ne a tipik vörös rózsacsokrot, mert szerintem a nők fele világgá futna tőle, midig azt kapnak, hanem valami különlegesebbet. pl: bazsarózsa. + a kevenc desszertje.

Találj ki valami aktív programot, ami ad egy kis adrenalint, ezáltal jobban összecsiszolódtok: gokart, szabadulószoba, falmászás. Utána egy vacsi, de nem kell semmi puccos éterrem, az is lehet a kedvence, valami jó hangulatos pizzázó, borozgattok :)

2020. máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szeret engem,mert tudom,szemembe mondta és ismerem elég jól.Az a legnagyobb baja,hogy nem olyan szerelmes már mint régen..Túlságosan elhanyagoltam az utóbbi időben,én voltam a ludas..Köszönöm szépen a kommenteket.Az a baj,hogy most semmi sincs nyitva főleg ilyen helyek nincsenek,valami más elfoglaltságot kell találnunk.
2020. máj. 13. 20:12
 4/15 anonim ***** válasza:
39%

Az a baja, hogy nincs program és nem csináltok semmit, de az most eléggé lehetetlen helyzet, szóval nem értem, mit vár. Szerintem ennek lőttek és nem is ér semmit, ha ezen múlik.


Szerintem amúgy kamu az az egy találkozás úgyis talál kifogást, hogy miért nem akarja tovább.

2020. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Hangulatos lehet még ha piknikeznétek. Csomagolsz szendvicset, desszertet, nasit, bort, viszel pokrócot és kiültök a parkba :) Jó idő van hozzá
2020. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Tudom, hogy nem ezt akarod "hallani", de sehogy. Ez nem így mûködik. Alap esetben egy párkapcsolat arról szól, hogy jóban, rosszban együtt vagytok. A legnagyobb szószban, a legsötétebb idôszakokban is határozottan kitartotok egymás mellett. Minden kapcsolatban adódhatnak hullámvölgyek, és abból nem lehet egy randi alatt kikeveredni. Hanem hosszú hetek, hónapok KÖZÖS munkája. Az nem mûkôdik, hogy az egyik fél pedálozik a másik meg csak ül és majd eldönti, hogy elég jó-e. Úgy mûködik, ha kölcsönösen elfogadjátok egymást olyannak, amilyen. És közben mind a ketten fejlesztitek magatokat, hogy jobb társai legyetek egymásnak.
2020. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd... a te életed, a te döntésed. De én semmiképp nem lennék olyannal, akinek bizonygatnom kell, és aki csak a "teljesítményemért" van velem.

Bár az is igaz, hogy ha valakit szeretek, akkor nem hanyagolom el. De mindegy is. Ha már ide jutott a dolog, az azt mutatja, hogy ez egyszerűen működésképtelen. Tök mindegy, hogy miért, és hogyan, ha két ember tényleg szereti egymást, akkor nem fognak oda jutni, hogy ne foglalkozzanak egymással.

Szóval igen, én most kimondanám a szakítást. Indulatok és harag nélkül. Emlékezzünk szépen a közösen eltöltött időkre, de sajnos ebben ennyi volt.

2020. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ha egy ilyen mondatot kapsz, azaz gyakorlatilag szakít veled, akkor tökös, határozott férfiként egyet tehetsz: megköszönöd az eddigi szép perceket, megfordulsz és elmész. Apja kukiját hintáztassa, ne téged.
2020. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Talált más kant
2020. máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, mivel volt a problémája.


Azért akar szakítani, mert nem figyelsz rá eléggé? Akkor a mostani találkozón figyelj rá, ne a telefont nyomkodd?


Kínosan viselkedsz az utcán? Ezúttal fogd vissza magad!


stb.

2020. máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!