Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tiltott le az élettársam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott le az élettársam?

Figyelt kérdés
Élettársammal 7 éve élünk együtt. 3 nappal ezelőtt letiltott az ismerősei közül a facebookon. A telefonját pedig dugdossa előlem. Csak én gondolok rosszra?
2020. máj. 14. 05:35
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem biztos hogy ebben az esetben csak te gondolsz rosszra. Valami svindli biztos hogy van a háttérben.
2020. máj. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Gondolom nem balhéztatok össze, vagy mentetek külön...?
2020. máj. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Tuti más van a háttérben... Valami luvnya/farok.
2020. máj. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehetsz benne, hogy valaki van a háttérben, ha elvileg nem szakítottatok. A telefondugdosás annyira tipikus jele annak, hogy ott valami a hátad mögött alakul...
2020. máj. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy van valaki a háttérben. Engem már csaltak meg és az első jel, amire később jöttem rá az a telefon dugdosás volt, de olyan szinten, hogy kb. rá se nézhettem a telefonjára, hozzá se nyúlhattam, mert akkor már a rossz baj kerülgette.
2020. máj. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kerdeztel rá? Én biztosan nem álltam volna meg szó nélkül, ha a férjem letilt.
2020. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg!
2020. máj. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!