Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom sose hív, sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom sose hív, sose keres, alig írunk, van ennek így értelme?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt. Másik városban lakunk, ezért csak hétvégente tudunk találkozni, akkor rendben is szokott lenni minden. De amikor hazamegy/hazamegyek, utána olyan mintha szingli lennék... Egész nap nem hív, mert dolgozik, szünetben sem hív fel. Írni sem ír, mert nincs internet. Kb este 8 órától este 10 óráig elérhető, akkor váltunk pár szót, de akkor se nagyon beszélünk. Én próbálom kérdezgetni, de ő sose kérdez vissza, max egy "mizu?"-t ír. Ráadásul én a karantén miatt másfél hónapot itthon voltam, így még rosszabb volt... Már beszéltem erről vele, hogy ez nekem kevés, ez így nem párkapcsolat, de sírva könyörgött, hogy ne szakítsak, így szeret meg úgy szeret, és majd megváltozik. Utána 2 napig tényleg felhívott napközben, amikor szünete volt. Ez volt 3 hete, azóta minden ugyan olyan. Mondtam neki azt is, hogy költözzünk össze, de azt mondta, hogy neki az még korai, előbb ismerjük meg egymást...

Én viszont már beleőrülök ebbe a helyzetbe, eddig türelmes voltam, mert szeretem őt... Az is fura, hogy én már nála hagytam pár holmim (fogkefe, tusfürdő, hajgumi, ilyenek), ő viszont semmit, pedig céloztam is rá, hogy itt is hagyhatná a fogkeféjét és nem kéne mindig cipelni, de á neem, elfér a táskában...

Mit gondoltok erről?


2020. máj. 19. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

5 hónap nem sok idő. Szerintem semmi rossz nincs abban, hogy még nem akar összeköltözni veled. Nyilván el kell telnie X időnek, míg megismeri egymást két ember. Van akiknek kevesebb és van akiknek több idő szükséges ehhez. Mivel Ti így is ritkábban találkoztok, ráadásul párod munkájából kifolyólag (szerintem!) nem is tudtok napközben sokat beszélni, így Nektek valószínűleg ehhez több idő kell. Szerintem egyik hétvégén ülj le vele és mondd el neki, hogy neked ennél több kell, minthogy este ír pár szót. Kérd meg, hogy ne csak 2 napig tartson, hanem tényleg, amikor idehe engedi írjon, hívjon, érdeklődjön irántad.

Másik szemszögből viszont elég fura, hogy nem is nagyon erdeklodik feloled és egésznap egy "mizuval" elintézi a dolgokat...

Mi lenne, ha te hívnád fel néha napközbe? Pl mikor tudod, hogy szünete van?

2020. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy több figyelmet kierőszakolni nem lehet. Neki úgy néz ki elég amit hétvégén beszéltek.

Ha neked ez kevés akkor se tudod elérni, hogy többet akarjon. Vagy engedsz vagy keresel mást.

2020. máj. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ő az a típus, akinek egy kapcsolatból annyi elég, hogy hétvégén taliztok, hétközben szabad. Ezt vagy elfogadod, vagy keresel mást, akivel jobban illetek.
2020. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!