Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanatok az élettársának,h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanatok az élettársának,hogy megcsalta velem?

Figyelt kérdés
Belecsoppentem egy szeretői viszonyba,es nem tudok kilepni.most kovezzen meg midnenki.de evek óta csak szenvedést okoz nekem ez a ferfi :( ma megtudtam H feleségül veszi az élettársát mikozben velem csalja folyamatosan.ugy érzem,hogy ezt már nem bírom tovább így.evekig alazott stb. De most úgy érzem már jár a bosszú.nem is azert,hogy szetvalasszam őket,hanem hogy szenvedjen most már ő is.nem bírom elviselni,hogy mindenkivel midnent megtehet és a sors nem szól közbe.nem akarom részletezni,mert tényleg az egész fiatalsagom ráment,úgyhogy rengeteg dolog történt,és legtöbbször midnen talalkozasunk sírással végződött a részemről.ugy érzem ez most már nagyon sok,és egyszerűen épp ésszel nem tudom felfogni,hogy valakinek a legkisebb lelkifurdalás nélkül van ehhez gyomra. Ti mit tennetek a helyemben? Nagyon ki vagyok borulva :(

2020. máj. 19. 20:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Belecsöppenni nem lehet csak úgy, valószínűleg tudtad, hogy nem egyedülálló, amikor belementél (ha nem, akkor bocsánat). Én nem mondanám el, hiszen végig tudtam ezt, évekig, mégis benne voltam, és most, hogy ő lép, most asztalt borítanék? Tudom, sok olyan választ fogsz kapni, hogy mondd el, állj bosszút, nem vagyunk egyformák, én nem tenném. Elküldeném a pasit a francba, és új életet kezdenék, mert hidd el, találsz ennél sokkal értékesebb kapcsolatot is!
2020. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
O küldött el engem a francba ezek utan.Nem tudom mit kéne tennem,ez már egész életemben el fog kísérni,és így hogy ő mondta ki ezek után,hogy vége így megrosszabb. Hogy képes valaki erre így megnősülni????????????
2020. máj. 19. 20:18
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Elmondanám. Az összes ilyen férget le kelleme buktatni és én meg is teszek minden tőlem telhetőt.
2020. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Egyrészt én is elmondanám,mert ezt már nem lehet turni tovább,de másrészt,nem tudnék tükörbe nézni '(
2020. máj. 19. 20:23
 5/26 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ. Ígért neked bármit is? Mondta, hogy majd szakít a csajjal és téged elvesz? Vagy nem ígért semmi ilyesmit. Mert ha nem ígért neked semmit, akkor ahhoz sincs jogod, hogy bosszút állj, hiszen ezekkel a feltételekkel mentél bele, hogy te vagy a második.
2020. máj. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem ígért.de attól függetlenül a tetteivel mégis hitegetett.es mégis szörnyen érzem magam hogy képes ilyenre velem szemben is,és a nővel szemben is
2020. máj. 19. 20:26
 7/26 anonim ***** válasza:
93%

Akkor amiatt is szörnyen érzed magad, hogy te is átverted a menyasszonyát?

Nem ítélkezni akarok, halálosan szerelmes vagyok egy nős férfiba és hogy nem lett köztünk semmi, az nem rajtam múlt, ő lökött el.

Amit most akarsz, az a bosszú. Azért nem szimpatikus, mert a "bűntett" a beleegyezéseddel történt és addig nem zavart, amíg azt hitted, hogy majd elhagyja miattad. Pedig ő nem ígért ilyet.

Szerintem nem jogos a felháborodásod.

2020. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Amiatt nem érzem szörnyen magam.en egyedülálló vagyok. Én nem kényszerítetten semmire.

Nem jogos?tehát teljesen normális hogy valaki két nőt is atver?állítólag belém is szerelmes,vagy legalábbis volt.elhiheted,hogy nem könnyű feldolgozni,akkor is ha tudtam hogy nem lesz köztünk semmi

2020. máj. 19. 20:41
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem. Te is kellettél ahhoz, hogy két nőt átverjen. Nem csak ő volt itt a hunyó.

Egyébként nem értem, hogyan bízhattál benne éveken keresztül? Én olyan naív vagyok, el tudom fogadni, ha egy férfi, aki már házas és gyerekei vannak, hogy neki túl sok áldozattal járna miattam eldobni a családját, főleg a gyerekeit, esetleg a házát is bukná...Tehát ilyen felállásban meg tudom érteni, ha egy férfi nem akar válni, de már mást szeret. De amikor nincs gyerek, nincs közös ház, se semmi olyan elháríthatatlan ok, ami miatt ne lehetne tiszta lappal lépni egy kapcsolatba, olyankor milyen okkal tudtad elfogadni azt, hogy ő is van neki és te is vagy neki? Mert ha nincs semmi különösebb ok azon kívül, hogy háremet akar, akkor nem is nagyon lehet reménykedni egy ilyen férfi szerelmében.

2020. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Házuk már akkor is volt.es a gyerek akkor született mikor már velem is volt.akkor is már ki akartam lépni és nem tudtam,mert nem hagyott amíg be nem adtam újra a derekam.de ezt már nem tudom elviselni tenyleg
2020. máj. 19. 20:58
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!