Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezd elromlani a kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd elromlani a kapcsolatom a barátommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy éve járunk a barátommal ő 19 én 17 éves vagyok és nagyon szeretjük egymást. Voltak a kapcsolatunkba hullámvölgyek, de mostanába kicsit megváltozott. Mindig kérem hogy mennyünk el valahova vagy vigyen el valahova de csak nagy győzködés árán lehet és akkorse mindig. A barátaival mindenhova szeret menni és megy is, velem meg csak vagy nála vagy nállunk vagyunk. Ha beszélni akarok vele akkor túl fáradt hozzá vagy nincs kedve. Régen minden olyan tökéletes volt, és azt akarom hogy most is az legyen. Én annyira próbálkozom.

Nem akarom elveszíteni mert nagyon szeretem és tudom h, ő is engem. Mit csináljak/csináljunk másképp?

Kérlek segítsetek! köszönöm.


2010. júl. 29. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni,de egyedül nem lehet egy kapcsolatot megmenteni.Ha a másik passzív,akkor abból sosem lesz semmi.Vázold fel neki,hogy ha nem változtattok együtt ezen a punnyadáson,akkor ki fog hűlni minden,amiért eddig dolgoztatok!Komolyan beszélni kell vele,hogy egy év után sem lehet lazítani,mert a kapcsolat magától nem fog működni,csak ha tesztek érte!
2010. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nahát 1 éve vagytok együtt,és már most úgy viselkedik mint aki 20 éve házasságban él..Megszokott téged,és így jó ahogy van..Megsúgom neked,hogy minél több időt lesztek együtt annál lustább lesz,és annál kevésbé fog értékelni téged...Mint egy megunt házasság...(nem semmi)
2010. júl. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján úgy tűnik, mintha kicsit unna a barátod. Gyakran megesik, még a legszebb kapcsolatokban is van ilyen, mikor már sok a másikból... nem kell kétségbeesni. Azzal, hogy próbálkozol javítani a helyzeten - bár nem tudom, hogyan teszed - valószínűleg csak rontasz rajta, "lógsz a nyakán", ő pedig emiatt inkább távolodna.

Szerintem az lenne a legjobb, ha most kicsit hagynád, hadd legyen a barátaival, te is menj, szórakozz a saját barátaiddal. Ne hívogasd, ne aludj mindig vele... de csak fokozatosan távolodj, hogy ne kezdjen gyanakodni valami másik pasira, vagy arra, hogy szakítani akarsz.

Figyelj a külsődre, légy vonzó, ha a közelében vagy. Legyél vele kedves, de ne sajátítsd ki.

Röviden összefoglalva, intézd úgy a dolgokat, hogy ő akarjon hozzád menni. Innentől te tudod, meddig érdemes elmenni, kisebb dolgokban esetleg vissza is utasíthatod, de vigyázz, nehogy eltúlozd a dolgot, és elhidegüljetek egymástól.

Ha pedig kap az alkalmon, és a legkevésbé sem érdeklődik irántad ezek után, kár a fáradságért... inkább keress valaki mást, aki tényleg szeret.


Ügyesen!

2010. júl. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! tényleg sokat segítettetek.

Én tényleg mindenbe próbálkozok, mindig próbálok a kedvébe járni, de pl, kiöltözök szépen akkor meg az a baj h, mindneki megnéz és ő azt nem bírja elviselni. Szóval nem tudom mitévő legyek. Tudom hogy nagyon szeret.. de úgylátszik most lazára vette..hogy van egy biztos társa.

2010. júl. 30. 00:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Közöld vele hogy te ezentúl csak szép helyeken vagy hajlandó szeretkezni és mindíg máshol, ha megcsal akkor meg kirúgod!
2010. júl. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!