Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogyan/miért van így?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy az "Én 100%-ig megbízom a páromban!" szlogent nyomva, sokan gumi nélkül szexelnek, kockára téve az egészségüket, a szaporodó képességüket, sőt az életüket, mert szerintük a partnerük sosem lépne félre, és haláláig csak vele szexel majd.

Miközben, olyan alapvető dolgokat sem bíznak egymásra, mint egy bankkártya vagy egy telefon PIN kód, pedig ezek életet menthetnek.


Akkor hol a nagy bizalom?


Belém nyomhatod a kankós, AIDS-es farkad, de sosem léphetsz be a Fosbúk fiókomba, mert akkor meglátod, hogy megosztottam a KisGófúr klippet, meg ismerősöm a Béla, a melóhelyem csődöre.

Beléd dugom a farkam, a szifiliszes puncidba, de nem kapod meg a telóm kódját, mert rájössz, hogy van benne fotóm a melóhelyen lévő, 17 éves gyakornoklány bokájáról.



2020. máj. 23. 16:19
A kérdező szavazást indított:
Jogos.
Inkább a kankó, mint a válás egy SMS miatt, hová mennék 40 évesen, havi 200-al? menné
Nekem minden kódomat tudja a párom, és nem kell gumi.
Kódomat tudja, de gumi kell, nem vagyok hülye.
Se kód, se gumi mentesség.
11 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Tiszta pár + magánszféra tiszteletben tartása.
2020. máj. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Mielőtt gumiról bogyóra váltottunk volna mindketten voltunk szúrésen, negatív lett. Ekkor 8 hónapja együtt voltunk. A kódokat tudjuk egymásnak, de soha nem jutna eszembe kutakodni a telefonjába, vagy a kártyájával vásárolni engedély nélkül. Együtt élünk, és teljes a bizalom.


A felvetésed egyébként teljesen jogos

2020. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Gumi nélküli szex előtt mindketten voltunk szűrésen.

Nem tudjuk egymás jelszavait, de nem azért, mert nem bízunk másikban, hanem pont azért, mert bízunk egymásban annyira, hogy ne kelljen egymás Facebook üzeneteit meg sms-eit olvasgatni. Simán otthagyjuk egymás előtt megnyitva a facebookon, emailt, amíg mást csinálunk, nem kell titkolózni egymás előtt.

2020. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!