Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szálltak el ennyire az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szálltak el ennyire az igények a lakásokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Főleg magyar férfiak, tisztára idegbetegek ha szegényes a lakás, vagy van pár fölösleges cucc, befejezetlen rész. Nem túlzás ez egy kicsit? Régen tök jól éreztük magunkat félkész lakásokban, aztán előbb-utóbb kész lett, most meg minden kis apró hiba annyira ciki lett. Szerintem párválasztásnál is majdnem fontosabb már a lakóhely, megnézik hol lakik a nő és ha nem elég menő újszerű, akkor nem királylány, nem kell, még ha azelőtt be is jött a nő. Ez miért van? Olyan dolgokat tartanak cikinek amiben 20-25 éve gyerekként tök jól éreztük magunkat.

2020. máj. 24. 06:08
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Még sosem talàlkoztam ilyennel. 🤷🏻‍♀️
2020. máj. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezzel a családi házban lakók akkor kilove, mert az soha nincs kész 🙂
2020. máj. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Amiért a nőknél eleve alap igény a saját lakás, nem h félkész, inkább kacsalábon forgó.
2020. máj. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

de ismeros ez nekem is. :D neki ez nem tetszik, az lehetne mashogy, legkondi kene stb. Ja, o meg otthon lakik anyuciekkal es szinte sajat szobaja sincs. Mostani paromnak is volt parszor ilyen elszolasa, aztan megmondtam neki, hogy valoszinuleg o koltozik hozzam, ugyhogy inkabb fogja be vagy ha valami zavarja, akkor nyugodtan megcsinalhatja. Azota nem tesz ilyen megjegyzeseket.


Egyebkent tuti a hiusaguk miatt van, hogy neki semmije sincs, ezaltal teged is leakar huzni.

2020. máj. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Még fordítva elhinném, de férfiból még sosem láttam olyat, akinél szempont lenne a nő lakása (még az sem, hogy egyáltalán van-e). Legfeljebb annyi, hogy ne legyen igénytelen.
2020. máj. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Minimalista stílus kell. Ennél olcsóbb megoldás nem létezik lakásfelújításra. Arra alig kell költeni vmit.
2020. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem 10 éve volt egy párom, aki albérletben lakott a kislányával. Azt mondta a lakásomra, hogy szerinte kicsit sötét, neki másmilyen tetszene. Mondtam neki, hogy tiéd sem sokkal jobb. Miért, az naposabb, nagyobb az erkély is! Mondom a tiéd, amit megvettél és kifizettél, tudod, arra értem.

Be is halkult.


49/F

2020. máj. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

7es XD jól megmondtad neki! :D

Szerintem senkinek semmi joga, hogy bírálja az otthonodat. Te élsz benne nem Ő. Én is felqrtam volna magam rajta.

2020. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!