Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez elfogadott a nők részéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elfogadott a nők részéről?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőm van nálam, természetesnek veszi hogy bármiből bármennyit ehet, kedvére használhatja az elektronikus eszközeimet és fürdőszobát. Ha én megyek hozzá, lefürödve, feltöltött telefonnal, jóllakva kell mennem, különben szívok. Mindent számol, mennyit fogyasztok. Még az is feltűnik neki, ha kevesebb keksz van a zacskóban, vagy tej a dobozban. Szóval vagy viszek kaját, vagy vásárolok, - persze kettőnknek - vagy ő eszi a sajátját, én meg annyit, amennyit hogy kibírjam, de még ezért is csúnyán néz. Ja és én mosogatok mindent, hogy "legalább ennyivel hozzájáruljak". Ő persze semmit nem csinál nálam.

2020. máj. 24. 10:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd egy paraszt, de a többi nőnek ehhez semmi köze.
2020. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Uhhh. Ez elég gázos, szerintem ülj le vele egy nyugis időpontban és próbáld megbeszélni. Ha nem vevő rá, akkor minél hamarabb lépj le, különben később csak rosszabb lesz.
2020. máj. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Más kárára garasoskodó személy. Nekem ilyen barátnő nem kéne.
2020. máj. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Gáz az a nő...
2020. máj. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerencsére nem mind ilyen, de vannak páran.
2020. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Jézusom!! Miért vagy vele? Én nőként mondom, én már akkor si rosszul érzem magamat, ha csak valami vettes nasit tudok adni és nem rendes kajával várom, vagy valami könnyen elkészíthető sütivel a páromat. Ha meg én megyek hozzá - ami gyakoribb, mert neki saját lakása van - akkor vagy én viszek alapanyagot, amiből főzök neki, vagy közösen veszünk, vagy, ha ő vett dolgokat, akkor én egy üveg bort viszek, vagy veszek pár doboz sört. Mosogatni egyébként ő szokott, mert neki ez fontos, szereti, ha minden rendben van, de cserében mindig én főzök és hát nem spórolok sem időt, sem energiát, hogy lenyűgözzem. :D
2020. máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért van vele, mert nem kap ettől jobb csajt.
2020. máj. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez baromi gáz, ne haragudj. Én senkivel nem fukarkodok, akár ha az egyik barátnőm itt alszik simán lezuhanyozhat, hajatmoshat ha akar, egyáltalán nem számolom hány pihár vizet iszik vagy 1 vagy 2 szendvicset eszik. Én is ,akárhova megyek senki sem csinál ilyet.

Na most kapcsolatban ez meg még gázabb..

2020. máj. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom... azért nyugodj meg, minden nő nem ilyen 😉

Én pl sosem számoltam ezt, hogy a párom nálam mit eszik meg, vagy mennyit fogyaszt. Meg se fordulna a fejemben.

2020. máj. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azta rohadt.


Most ilyennel mit kéne megbeszélni?

Az ilyet kikell baszni egyből a pics@b@..akar pasi akár nő.

2020. máj. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!