Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy házasság halálához két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házasság halálához két ember kell, ugye?

Figyelt kérdés
Férjem 21 év után közölte ma hogy az én hibám az, hogy eltávolodtunk. A 21 év alatt én csak lehúztam, anyagilag is és fejlődni sem tudott mellettem. Miattam nem jut egyről a kettőre. Egyik nap még azt hazudja, hogy jó velem a szex, ma azt mondta, hogy csak azért szexelt velem, mert nem volt kedve elmenni máshová, illetve ha már nem is szexelünk, minek vagyunk együtt. Mindenki hibás az elcseszett életéért, én, a gyerek, a testvérei, csak ő nem.
2020. máj. 24. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Ez ilyen mikor vége akkor derül ki, hogy melyikötök is akarta az egészet igazából és nem csak belekényszerült mert nem mert kilépni.
2020. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ő azt hibázta el csúnyán, hogy nem lépett ki ebből, maradt a posványban (már ne haragudj). Ez egy általános védekező mechanizmus, az egóját porolja le ilyenkor, mondván neki nem volt ebben felelőssége, ő áldozat volt csak. A düh, keserűség és reménytelenség mondatja ezt vele, meg persze az önkritika teljes hiánya.


Maga a házasság egy emberen is szétmehet (gondoljunk csak egy "egyszerű" megcsalásra), de hogy 21 évig szenvedett valaki annak okozója mellett, az már nagyon erősen az ő felelőssége is.

2020. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem volt töke azt mondani pár év után, hogy bocs, ez nem az, amit én akarok, most menjünk szét? Mert jó volt, hogy volt kaja, tiszta ruha, tiszta lakás, fix punci, meg egy hülye, aki fülig szerelmes volt belé?
2020. máj. 24. 16:56
 4/7 anonim ***** válasza:
A kérdésre a válaszom 2-szeresen elvált nőként az, hogy igen. Ha csak az egyik fél akarja, akkor az már nem házasság. De onnantól már az ő felelőssége, ha látta, hogy nem tudjátok rendvehozni, miért nem lépett és adta be a válópert.
2020. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4es, van gyereketek? Ha igen, a válás nem viselte meg nagyon?
2020. máj. 24. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első házasságomban 8 év után 4 éves volt a kisfiunk, mikor elváltunk, a másodikban pedig 1 éves múlt a kisfiunk, mikor 3 év után kimondták a válásunkat. Mindkettő megkönnyebbült és jobb lett nekik feszültség nélküli légkörben. 38N
2020. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Àltalàban szerintem igenn

De van olyan is amikor az egyik tényleg csak ad meg ad és még többet ad, mégsem jó az sem. Nyilvàn ezzel is rontja a dolgot csak màsként

2020. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!