Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan hívják a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan hívják a barátomat a szülei, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyjából 8 hónapja vagyunk együtt, komoly családi problémái voltak, amik megoldódni látszódtak. Én megértő vagyok vele, de tudom, hogy eddig nekem pl ezt senki nem nézte volna el, nem tudtunk a karantén előtt együtt eltölteni egy hétvégét. Most is itt volt nálunk csak pár órát, de már 2x hívta az apja, hogy csinája meg ezt meg azt. Azt kell még tudni, hogy több cégük van, ami majd az övé lesz, de állandóan ugráltatják, de az anyagi függőség és kötelességtudat miatt mindent megtesz. Ezt már anya is megjegyezte, hiszen mostanában mindig nálunk vagyunk. Ezen kívül nincs vele probléma. Sosem húz le anyagilag, mindig hoz virágot stb mert főzünk neki.

Hogyan kezelnétek ezt a helyzetet? Van itt egyáltalán megoldás?

21L



2020. máj. 24. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátodnak ez probléma és megakarja oldani, akkor van, egyébiránt nincs.
2020. máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolsz: a cég problémái megoldódnak maguktól, esetleg a fiúd apja majd ezt-azt azért megcsinál? Nem! Az apja biztosan teszi a maga dolgát, de a fiának is ad a feladatokból. Máskor meglehet órákon át, akár fél napig nem fogja hívni, de most éppen úgy jött ki, hogy kétszer is hívta. A cég a fiáé lesz (s ha együtt lesztek még akkor is, akkor Te is élvezed a hasznát). Ha ilyen hívások Téged bosszantanak, ill. ha a jövőben ezt nem tudod elviselni, akkor szakítsad meg ezt a kapcsolatot.
2020. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, most nem zaklatásról beszélek, csak azért kellemetlen a vasárnapi ebédet megszakítani ezzel, utána meg irogatnia kellett. Múltkor az anyukája hívta kiabálva, hogy mikor megy már haza stb, és utána a hangulat is megváltozott.
2020. máj. 24. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez tényleg ilyen gyakori és neked ennyire zavaró, szakíts.
2020. máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát..., vasárnap déltájban hívni, valóban tapintatlanság, hacsak nem azonnali megoldást kívánt az ügy. Figyeld a családi fejleményeket, mennyire akarnak szolgát nevelni a fiukból...
2020. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!