Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több éves párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éves párkapcsolatban ilyen jellegű dolgokat meg lehet még változtatni/oldani?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a barátommal (20 évesek vagyunk) egészen jól mentek a dolgaink mostanában, vagy legalábbis én azt hittem. De felvett egy nagyon-nagyon rossz szokást, amitől teljesen megalázva érzem magam, és nem tudom hogyan lereagálni. Ha valamilyen aprósággal felidegesítem, nem az ő tetszése szerint teszek dolgokat, mondok dolgokat, akkor azt mondja, hogy "fogjam vissza meg/csípjek vissza", és ezt úgy, hogy baráti/családi társaságban vagyunk. És egyszerűen ezzel nem tudok mit kezdeni, nagyon rosszul is esik.
2020. máj. 24. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele a problémáidat.

Ha ismét fennhéjázó lesz, akkor add tudtára (és vidd véghez), hogy vége kettőtök kapcsolatának. Etikátlan, ha mások előtt hallgatást kényszerít ki belőled. Most még csak ez... (de mi lehet később?).

Ffi.

2020. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Mit jelent az, hogy fogd vissza meg csípd vissza?
2020. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele. Kommunikáció nélkül nem működik a kapcsolat. Kérd meg hogy ne csinálja mert megalázó neked és rosszul esik. Ha nem hagyja abba mondd neki hogy vége a kapcsolatnak, ha ettől sem rendül meg akkor meg tényleg dobd ki
2020. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogd vissza magad? Hàt ez elég gáz a csalàd előtt. Az a baj hogy ha megszokta ezt nem hiszem hogy jobb lesz, idővel csak rosszabb
2020. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Most még csak mondja, nemsokára ütni fog érte.


Viccet félretéve, beszéld meg vele, hogy miért gondolja, hogy hallgatásra kényszeríthet ha nem egyezik a véleményetek. Lehet amúgy, hogy észre se veszi.

2020. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!