Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen lakberendezési színvona...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lakberendezési színvonalat takar az a férfiaknak, hogy a nő lakóhelye ne legyen igénytelen megjelenésű? Ha nem gond kort is írjatok.

Figyelt kérdés
Most ne a takarítást nézzük, induljunk ki abból hogy tisztaság van a lakásban. Inox felületek igény? Régi radiátor belefér? Fürdőszoba modern? Vagy elég ha régi csempe van de tiszta? Legolcsóbb árkategórás szőnyeg belefér? Vagy modern puha vagy bolyhos az igényes? Minibár elvárás? Falak frissen festve? Minimum ikea színvonal? És ha vannak régebbi bútorok mint az ikeás? Új plafonig gardrób igény? Modern ajtók igény? Komoly nagyméretű üvegezett faliképek igény? Vagy kisebbektől is már igényes a lakás? Modern kanapé igény? Modern konyha? Mennyibe kerül szerintetek egy 40 m2-es lakást igényessé tenni? (Rokonok mint munkaerő nem jöhetnek számításba)

2020. máj. 24. 20:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

🤣🤣Ez jó, tetszik ez a kérdés, én is kíváncsi vagyok.

N27

2020. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Pedig de, az igényesség ott kezdődik, hogy tiszta. Nem kellenek új bútorok, meg hogy úgy nézzen ki, mint egy ikea katalógus. Ne ilyen ezer éves dohos bútorok legyenek, a szőnyeg ne legyen szanaszét kopva, ne legyen penész, ne csöpögjön a radiátor. Az inox felületet nem tudom, mi. Minibár, ne nevettess, az szállodákban van, nem a lakás alapfelszereltsége.
2020. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
40 nm hol lakás?
2020. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

A szőnyeg ne legyen szanaszét kopva: Az nem tisztaság, hanem elhasználódás, attól még lehet tiszta. Amúgy a szőnyegek néhány év alatt is kikophatnak.

De sok embernek a legolcsóbb diego szőnyeg már nem is elég, ezért is kérdezem. Persze tudom nem 5 perc ebbe belegondolni. Holnap is jók a válaszok, amikor már letisztult hogy mi is a válasz.

2020. máj. 24. 20:54
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg csak annyit ért alatta, hogy legyen tiszta és a bútorok ne legyenek agyonhasználtak. Esetleg még azt, hogy stílusban passzoljon egymáshoz a berendezés. Alap dolgokra gondolj csak. Kizártnak tartom, hogy az igényes bárkinek azt jelentené, hogy a lakás a legújabb trendnek megfelelően legyen berendezve.
2020. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Én írtam a szőnyeget, és szerintem igenis, a kikopott, elhasználódott szőnyeg igénytelen. Nekem is pont akciós diegos szőnyegem van, kb 3 éves de semmi baja.
2020. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Az 1000 éves bútort pontosíthatnád, mi az ami belefér. Ezek a régi újgazdag fa szekrénysorok, csavart mintás a szekrényajtók között, kb 20-30 évesek de már ezeket sorban dobja ki mindenki :) Vagy a fényes lakk ajtós régi bútorok kb 40-50 évesek lehetnek. A a sötétbarna műves böhöm nagy fa bútorok kis ívelt lábú fa asztalkákkal 70-80 évesek lehetnek, de sokszor még mindig jó illatúak. Arról meg hogy penészes a lakás: egy új lakóparki lakás is lehet penészes, sőt. A csap csöpögéséről nem is beszélve az új lakásokban :)
2020. máj. 24. 21:20
 8/20 A kérdező kommentje:
Az akciós meg a legolcsóbb nem ugyanaz. Középkategóriás szőnyeg akciósan is drága. A 3 év pedig semmi, főleg ha keveset vagy otthon. Az igénytelent ebben az esetben csóróra módosíthatjuk, mert úgy látom nálad azt takarja, hogy legyen pénze.
2020. máj. 24. 21:24
 9/20 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet. Az összhatás a lényeg, és a tisztaság felülír sok dolgot.

Az se mindegy, hogy milyen életszakaszban vagy. Frissdiplomásként 0 egzisztenciával azért senki sem várja el, hogy menő lakásod legyen. Csak a tisztaság.

De egy 35-40 éves egyedülálló gyermektelen nőnek azért lehet többe, mint a tisztaság.

2020. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Igen, egyre inkább ezt várják el. De már 25-től elvárás hogy több legyen mint a tisztaság. Sőt igazából 15 körül is, ha belegondolok hogy elvoltak ájulva tőlem abban a pillanatban, hogy megnézték az akkor új házunkat (semmi extra, csóró berendezés, befejezetlen, de mégiscsak ház és új.

Egyébként meg mindegy ki milyen szóval illeti, tehetős, igényes vagy kellemes. A férfiakra még a nőknél is jobban hat a környezet, és ha nem kellemes neki, elég elviselhetetlen lesz :). Annyi ami változott a régebbi korok óta, hogy akkor egyszerűbb volt saját kezűleg szépíteni a nőknek, mert varrással ment a legtöbb szépítés. De ez most vásárlással megy.

2020. máj. 24. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!