Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes küzdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes küzdeni egy ilyen dologért?

Figyelt kérdés

Egy szar kapcsolatról van szó, ahol a nőnek az a baja hogy nem kap elég törődést, nem érzi a szeretet.

A férfinak az a baja hogy szerinte megfullad a nőtől.

Hónapok óta nem talàlkoztak. Egyik fél külföldön van jelenleg.

A nő eddig max este tudta meg mit csinàlt a pasi napközben, de úgy tűnik fordítva még a kérdés sem hangzik el.

A nő megelégelte és szakított, sőt méregből mondta a pasinak hogy ne is keresse többet.

Aztàn a nő lecsillapodott és kereste a pasit.

Aki a kapcsolatra vonatkozóan nem hajlandó beszélni, sőt vàlaszolni sem, de màs dolgokról beszél.

Egyébként a pasi is megtette màr hogy letiltotta a nőt.

Ez a baràtnőm és a pasija sztorija.

Szerintem el kellene engedni mert egyértelműen szarik a pasi a nőre. Volt hogy 2 napra eltűnt, nem lehetett elérni semmilyen módon,aztàn lazàn közölte a baràtnőmmel hogy dolga volt.


Szóval mondtam a nőnek hogy kiirom ide a kérdést, làssul màsok hogy làtjàk, mert én màr nem tudok újat mondani.


2020. máj. 24. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy szívja meg a barátnőd. Te sem hinnéd el, más sem hinné el, kívülről k**vára könnyű megmondani a frankót mindig.
2020. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Sztm itt jobb ha szét mennek!

Ez nem kapcsolat!

Igaz, néha sok tud lenni a másik. De az, hogy nem figyel rá, letiltja meg ilyen gyerekes dolgok...szánalmas!

N27

2020. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem engedjék el ezt a kapcsolatot
2020. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hozzà teszem hogy a pasi kapott Valentin napra és évfordulóra postàn ajàndékot. De a baràtnőm valentinra egy boldog Valentin napot kapott. Évfordulóra meg annyit hogy tényleg eltelt egy év? 😌
2020. máj. 24. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Hasonlóban voltam, így tapasztalatból beszélek: nem érdemes küzdeni ezért a "kapcsolatért". Egy kapcsolathoz 2 ember kell, ebben pedig inkább csak a barátnőd ragaszkodik görcsösen az illuzióhoz.
2020. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Halott kapcsolat!!!
2020. máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!