Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt miért csinálja? Miért vág...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja? Miért vág fel mindennel?

Figyelt kérdés

A barátommal nem ugyanolyan anyagi helyzetben nőttünk fel és élünk most is, mi mindg átlagos vagyonúak voltunk, ő és a szülei sokkal feljebb.

Én még csak egyetemista vagyok, nyilván nem a legjobb anyagi helyzettel. Ő dolgozik lassan 2 éve.

Mostanában vettem észre, hogy dicsekszik, hogy neki milyen dolgai vannak, pl: Ray Ban napszemüveg, saját lakással rendelkezik 26 évesen, nyaralások-telelések, legdrágább piákat veszi, nem vásárol zoknit se kínai üzletbe, mindene szinte zara és ha együtt vásárolunk forgatja a szemét, hogy az olcsóbb üzletekbe megyek be és az akciósakat nézem rögtön, Pandorfba és Észak-olaszországba szoktak járni vásárolgatni.

Természetesnek veszi ezeket.

Titeket zavarna ha a párotokkal eléggé eltérő anyagi helyzetetek lenne? És ő mindent természetesnek vesz, hogy ezek átlag dolgok....és hogy én is megtehetném.



2020. máj. 24. 22:17
 1/10 A kérdező kommentje:

Fél éve vagyunk együtt és csak az utóbbi időben kezde ezt, mielőtt kérdeznétek miért jöttem össze vele.

És nem a pénze miatt, mert nem szoktunk eljárni sehova se, a kajálásokat is felesbe fizetjük.

2020. máj. 24. 22:27
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, de nem szeretném a felvagos pasikat akik csak a penzukkel tudnak felvagni
2020. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az itt a baj, hogy nem vagytok anyagilag egy szinten, hanem az, hogy ezt érezteti veled. Ő megváltozni nem fog, neked kell eldönteni, hogy tudsz-e, ill. akarsz-e ezzel a problémával együtt élni.

Az én páromnak annyi pénz van a számláján, amennyit én még egyben nem is láttam. Az előző páromnak meg még annak a többszöröse. Mégis ugyanúgy élnek, ahogy én, nem kell nekik Olaszországban vásárolni, észre sem veszed rajtuk, hogy van pénzük. Nem dicsekednek vele, pedig mindketten megdolgoztak érte, nem is éreztették velem soha, hogy jobban megy nekik. Én nem tűrném, hogy lenézzen a párom.

2020. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ha eltérő lenne az anyagi helyzet nem. De az zavarna ha valaki tapló, bunkó, unintelligens (a barátod ez alapjan az), felvágós és nem ebben a vilagban él. Nekem ez a gondolkodás nem férne bele.
2020. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, jelenleg milyen anyagi helyzetben vagy, en kb ugy nottem fel, mint a parod, a baratom meg csoron, de jelenleg mar jol keres o is.

1. Engem zavarna, ha valaki jol keres de meg mindig az akciokat keresgeli es kinaiban vesz barmit, a parom szerencsere nem az a fajta, aki benneragadt a gyerekkori eletszinvonalanak az emlekeiben, mar o is inkabb a minosegre megy, termeszetesen ez nem eszetlen koltekezest jelent. De az indokolatlan soherseget ruhellem.

2. VISZONT amennyiben jelenleg is olyan anyagi helyzetben elsz, hogy szamit, hogy 500 ft-ert veszel ket par zoknit, vagy 3500-ert, akkor parasztsag erre szemet forgatni, ha neki annyival tobb penze van es ennyire erdekli, milyen zokni van a labadon, akkor menjen es vegyen neked o zoknit, ennyi.

2020. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem zavarna, amíg nem dörgölné az orrom alá. Neked eléggé azt teszi. Ülj le vele és beszéld meg, hogy ez neked valahol kínos is.
2020. máj. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5-ös. Igen, még a második kategóriába tartozom, kb 100ezerből kell kihoznom a szobát amit bérelek+rezsi, kaja, ruházat, barátommal való találkozásra az utazást, hazautazást, szórakozást. És igyekszem emelett még félre is tenni.
2020. máj. 24. 23:00
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Azért mert a farka méretével nem tud felvágni, és valamivel kompenzálnia kell. A kocsisok is mindig ezt csinálják. 😂
2020. máj. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az zavarna, hogy jobb anyagi helyzetben van, de adnék neki szemforgatást... Bunkó. 🦗
2020. máj. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja, mert nem elég intelligens. Amúgy Parndorfba menni vásárolni meg a Zarában zoknit venni és finnyogni a kínain (miközben a Zara pont ugyanolyan kínai) pont némileg proli viselkedés.
2020. máj. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!