Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsoltok, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfivel néhány hete. Egyelőre háromszor találkoztunk élőben is, nagyon jól alakulnak a dolgok, megvan az intellektuális és a fizikai kémia is.

Viszont még pénteken a semmiből bevallotta, hogy az exével lakik még együtt. A járvány miatt mindkettejük fizetése lecsökkent, így nem tudtak különköltözni. Bízik benne, hogy a korlátozások feloldásával ez megszűnik.

Be kell valljam, nagyon rosszul érint a helyzet. Már jártam pórul az életből ki nem zárt exbarátnőkkel (megcsaltak 2x is volt nővel), úgyhogy most eléggé el vagyok kenődve és nem tudom, adjak-e egyáltalán esélyt ennek az egésznek?

Díjazom, hogy magától elmondta és láttam, hogy próbálja megértetni, hogy én érdeklem, de most eléggé megzuhantam.

Ti mit tanácsoltok?


2020. máj. 24. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia,hát...azt hiszem mondanám hogy gondolja át, mit szeretne. Ha komolyan gondolta veled ,akkor találjon megoldást és jelentkezzen, ha megoldódott.

Max.néhány hét...amit ha pozitív a dolog, akkor várnék.

Ha belemész bármibe vele így, akkor jó az esélye hogy benne is ragadtok...

Most még könnyebb túltenni magad ezen mint egy fél év év távlatából.

2020. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nincsenek még félig meddig együtt? Ilyenről nem hallottam még akkor sem ha békésen váltak el

Attól mert a fizetése lecsökkent attól itt is kell fizetnie nem? Akkor miért nem megy máshova külön egy arkategoriaju albiba ? Foleg h most albi arak is sok helyen csokkentek

Ne hagyd azert hogy hulyenek nezzen

2020. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Állítása szerint kivették ugye ketten az albit anno. Mindketten vendéglátósok, így kb esélytelen volt, hogy különköltözzenek az elmúlt hónapokban.

Azt, hogy semennyire nincsenek együtt nyilván nem tudom, arra kell hagyatkozzak, amit mond. Közösségi médián nincs nyoma, de az nyilván nem jelent semmit.

2020. máj. 24. 22:38
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

Neked kell tudnod, hogy milyen sráccal ismerkedsz és mennyire lehet komolyan venni. Ha gondolod, az ismerkedési szakaszt simán elhúzhatod.

(Az mondjuk vicces, hogy egy ilyen kérdésnél azonnal valami ördögi lénynek tekinti a legtöbb felhasználó a férfit, de amikor tegnap pl. egy olyan kérdést írtak ki, hogy a csaj konkrétan félrelépett, akkor mindenki nagyon megértő volt. Ijesztő, hogy itt mennyire megy a kettős mérce és előítéletek.)

2020. máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

És mióta szakítottak?

Csak azt nem értem, hogy ugye most eleve lejjebb mentek az albi árak es mivel gondolom itt is fizeti a költségeket akkor máshol miert nem tudja? Max lesz lakotarsa es ugy oszlik a költség ott is

Oszinte leszek szerintem ha akarna elakarna koltozni,akkor menne akar haverjahoz,szuleihez, azt sem tartom kizartnak hogy egyutt vannak még

De nyilván ez csak az en véleményem de nekem ez akkor is nagyon fura mindenesetre

2020. máj. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szeretne költözni, keres de ha most 1,5 hónapig 0 Ft volt a bevétele úgy nehéz, ezt a részét megértem valahol
2020. máj. 25. 13:41
 7/12 A kérdező kommentje:
Ma szakított velem, arra hivatkozva, hogy úgy érzi ez így nem az igazi. Totálisan összetörtem.
2020. máj. 29. 22:49
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az egyes válaszoló vagyok.

Ne legyél elkeseredve!

Képzeld el a helyzeted egy fél évvel később ugyanígy..

Igazából szerintem lehet hogy nem is voltak külön,csak keresgél hátha valki fennakad

2020. máj. 30. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfogadsz egy tanacsot ha netan kesobb felbukkana megint a srác kuld el melegebb éghajlatra es ilyen miatt nem éri meg bankodni
2020. máj. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen felállás eleve felejtős kérdező. A pasi+ex+együttélés+te=sosem lesz jó. Ne bánd, hogy nem alakult tovább a kapcsolatod vele. Sok sikert, ezúttal egy független exmentes férfihez.
2020. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!