Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ne lássa?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne lássa?

Figyelt kérdés
A párom ÁLLANDÓAN féltékenykedik. Be van jelentkezve a facebookomba, és mikor egy férfi lájkolja a képem akkor egyből mérges lesz és azt mondja hogy megcsalom, hiába mondom neki hogy nem nem hiszi el. Mikor valaki képe alá írok, vagy boldog szülinapot kívánok valakinek ugyanez történik.. Az a baj ha letörlöm a facebookom és csinálok másikat, akkor egyből észrevenné, és attól is mérges lenne.. Nem tudom mit csináljak

2020. máj. 24. 22:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

Hagyd ott!!!

N27

2020. máj. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk dobd ki a pasid és keress olyant, aki normális? Alapból a féltékenység nem lenne probléma, egy kicsi belefér. De az amikor már valaki ellenőrizgeti a másikat, meg hisztizik: na ott gondok vannak. Elég erős önértékelési gondjai vannak.
2020. máj. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nincs hova mennem :(. Én már elhagytam volna rég, de egyszerűen tényleg nem tudok hova menni
2020. máj. 24. 22:57
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Nem fogja otthagyni. Szerintetek miért választott ilyen pasit?
2020. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez már a lakhatásért szex kategória.
2020. máj. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
4.nek: az elején egyáltalán nem volt ilyen :).
2020. máj. 24. 22:59
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem válik valaki csak úgy hirtelen ilyenné. Biztos voltak jelek már az elején is.
2020. máj. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%
Pont az ilyenek miatt hanyagolom a nem közvetlen női ismerőseimet, azaz azokat, akikkel annak idején valamilyen társkereső oldalon ismerkedtem meg. Nem hiányzik, hogy miattam balhézzanak, csak mert felköszöntöttem születésnapján, vagy like-oltam egy képét, bár azt nem szoktam senkinek sem.
2020. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
Mi az, hogy nincs hova menned? Olyan nincs.
2020. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Savlekotő ***** válasza:
94%
Beetetett, pont azért nem láttad mert naiv vagy és lakni sincs hol csak pasik nyakán. Menekülj.. De nem fogsz. :(
2020. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!