Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ti hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti hogy reagálnátok, ha a barátotok, aki eddig mindenetek fizette, egyszer csak felhagyna ezzel a szokásával?

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 10:40
A kérdező szavazást indított:
Elhagynám
Megpróbálnám megbeszélni
Megvonnám a szexet
Sehogy, fizetném én a kiadásaim
Eleve nem hagynám, hogy helyettem fizessen
62 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

A válaszok egyértelműek: nem hagynám,hogy helyettem fizessen. Vajon miért lenne ez természetes?Főleg,hogy mindent fizessen.

Dolgozok, van jövedelmem, nincs szükségem arra,hogy eltartson.Sőt, részemről még az se természetes,hogy a találkozásaink alkalmával is Ő fizessen mindent.

2020. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Nálunk is ez volt amikor nem volt munkám,egy ideig fizette amit kellett,vásárolt stb.

Majd rá unt,és mondta,hogy menjek dolgozni,mert nem a férjem,hogy eltartson.

Mentem dolgoztam,de nem kerestem annyit,hogy kijöjjek belőle,igy még mindig fizette a rezsit néha,persze az is baj volt..

Menj és dolgozz,ne légy eltartott nő,azokat semmibe veszik a férfiak!

Önállósodj!

2020. máj. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Első randin az fizet, aki meghívta a másikat, utána meg felváltva - legalábbis nálam.
2020. máj. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nyilván meglepne. Egyáltalán nem gondolom, hogy mindent kellene fizetnie, és én azért ezt a tudomására is hoznám a kapcsolat során, viszont ha ettől függetlenül is eddig mindent fizetett aztán hirtelen egyik napról a másikra szó nélkül nem fizetne, nyilván nem érteném, mi történt. Mert ha eddig nem volt vele baja, akkor miért most van ezzel baja?
2020. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem is hagynám, hogy mindenemet fizesse.
2020. máj. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy most arról van-e szó, hogy járogattok és te fizeted mindig a fagyijat, ha randiztok, vagy mondjuk ő valamiért munkanélküli lett, vagy gyesen van, te meg dolgozol és addig eltartod.

Az első esetben gáz ha mindig te fizetsz, nem várható el.

2020. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
először kiakadnék de ha szeretem akkor elfogadnám
2020. máj. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!