Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon csúnya dolog volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya dolog volt, hogy nem adtam kölcsön az autómat?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a barátommal, de nem élünk együtt. Ennek ellenére majdnem minden nap találkozunk, és néha nála alszom. A multhéten kölcsönkérte az autómat, mert meg akart nézni egy eladó motort 60 kilóméterre. Neki is van autója, csak nincs rajta vonóhorog, és trailerrel akart menni. Apukám mindig hangoztatta, hogy autót soha nem adunk kölcsön, és emiatt meggondolatlanul azt válaszoltam, hogy menjen a sajátjával. Látszott rajta, hogy rosszúl esik neki, de aztán mondtam, hogy viheti. Ezután már inkább nem kellett neki, és szerzett másik autót. Nagyon megbántam, hogy önző voltam, mert ő is sokat segített nekem, az autómat is gyakran ő javítja. Azóta láthatóan hidegen beszél velem, magától nem hív fel, és ha én hívom akkor is gyorsan lekoptat, mondván hogy épp dolga van.

2020. máj. 26. 11:53
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
76%
Biztos hogy nagyon rosszul esett neki. Nem volt szép Tőled.
2020. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
75%
Kérj tőle bocsánatot és mond el nem gondoltad át, gondolom most morcos emiatt kicsit
2020. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
66%
Apádnak igaza volt. Viszont elhozhattad volna te a motort.
2020. máj. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
75%
Hát igen, ez így ebben a formában elèg gáz volt. Tulajdonkèppen azt bizonyítottad be, hogy nem számíthat rád.
2020. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
67%

"Apukám mindig hangoztatta..."


Biztos elég érett vagy egy párkapcsolathoz? Önálló döntéseket alkotni, véleményt formálni tudsz?

2020. máj. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Nem is volt biztos, hogy meg is veszi, csak nézni ment. Szerintem így felesleges lett volna egyből trailerrel indúlni, azért is mondtam, hogy menjen a sajátjával. Én meg hiába segítettem volna elhozni, mert nem tudok utánfutóval tolatni.
2020. máj. 26. 13:08
 7/46 anonim ***** válasza:
80%

Utólag felesleges mosakodni, hogy nem is volt biztos...

Persze, biztos nem volt, de úgy volt vele, hogyha megveszi, ne kelljen mèg egyszer újra menni. De lènyegtelen is, ha akkor kèri el, akkor is német mondtak volna, mert apuci azt mondta.

2020. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem helyesen tetted. 60km nem a sarki bolt. Főleg ha még trailert is akar húzni az jobban amortizálja az autót. Felnőtt férfi, oldja meg a problémáit ha motorozni akar. Vannak erre szakosodott szolgáltatások akik segítenek elhozni, ákár a világ végéről is. Ezzel csak ki akart használni a barátod, hogy spóroljon. Egy férfi nem kér kölcsön a barátnőjétől, és főleg nem duzzog/hisztizik. Dobnod kellene.
2020. máj. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
77%

"Vannak erre szakosodott szolgáltatások akik segítenek elhozni, ákár a világ végéről is. Ezzel csak ki akart használni a barátod, hogy spóroljon. "


Ugye ezt most te se gondoltad komolyan? Az autójavításra is vannak szakosodott emberek, szóval ha a kèrdezőnek is baja van a kocsijával, vigye a szerelőhöz ezzel a hozzáállással.

Egy normális kapcsolatban segítik egymást a felek amivel tudják, ès számíthatnak egymásra.

2020. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
75%

Tehát, ha gumiztatni kell a kocsit, akkor ott a kulcs, vigye, ha szüksége lenne rá szökőévente, akkor nem kaphatja meg?

Mert ez esetben még akkor sem mondhatod, hogy nem engednéd másnak vezetni, ha egyébként így lenne.

Nem számíthat rád, ez volt a zsigeri reakciód. Gondolkodj el, hogy miért.

Szokták itt kérdezgetni a nők, hogy pár év után miért nem jön a gyűrű, sokszor ilyen van a háttérben.

2020. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!