Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez hülyeség?

Figyelt kérdés

Párom nagyon a munkával törödik mostanság. Kapcsolatot teljesen elhanyagolta. Gondjaink vannak.

Este megyünk beülni borozni. Vettem neki egy csokit és egy kis szivecskét oda adnám neki és megmondanám nagyon szeretem és szeretném ha helyrehoznánk. Ez túlzás?


Én vagyok a lány


2020. máj. 26. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne túlzás?

Azt hiszed, erre kirúgja maga alól a széket, felugrik és elszalad, mert ki merészelted mutatni a szeretetedet?


Szerintem jó ötlet, egy próbát megér.

2020. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván nem ez fog mindent megoldani. Csak egy gesztusnak szánom hogy nekem nem mindegy hogy igy vagyunk most.
2020. máj. 26. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megprobalod megmenteni, helyrehozni a kapcsolatot nem eldobni rögtön vagy mast keresni

Ez mindenkepp jo otlet

2020. máj. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi sem butaság amivel úgy érzed, ki tudod fejezni pozitív érzéseidet.

Ha úgy érzed ezzel örömet tudsz neki szerezni, akár a meglepetéssel, akár azzal csak, hogy kifejezed ezen formában, hogy gondoltál, akkor tedd meg.

Főleg ha meg is érdemli esetleg.

2020. máj. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon kedves gesztus. :)
2020. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!