Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek hogy jobb legyen mind kettőnknek?

Figyelt kérdés
A párommal a legutóbbi veszekedesunk alkalmával nagyon érzékenyek lettünk. Mivel eléggé durván össze vesztünk, kommunikáció hiány és érzelem elfojtas miatt. Ő fojtott el az érzelmeit ami egyszer ki tört belőle érlelődött benne és elég csúnyán jött ki. Igaz én is sajnos sokszor neki álltam a saját agyamban lévő tulgondolasok miagt ami miatt ez történt. Miután ez a veszekedés(ordibalas) meg tortnent szakítani akartam. Ez már több volt a soknal úgy éreztem. De lenyugodott elmondott mindent mi zavarja miért történt ez elnyomva érezte magát, ezt mondta. Szóval megbeszéltük és azt mondta hogy nem akar el veszíteni és adjak neki még egy esélyt csak hallgassam meg ha ő is mondd valamit stb.. Bele mentem mert szeretem de bennem azóta is van valami kétely, bizalmatlanság,pedig már több hónap telt el azóta. És tényleg nagyon azon van hogy menjen és látszik is rajta. De én annyira görcsösen akartam hogy működjön. Folyton agyalok valamin. Hogy nem leszek neki elég jó, féltékeny vagyok. Mindig azt nézem hogy ugyan olyan fontos vagyok e neki. Ha valami olyat mondd gyorsabban magamra veszem. És az agyalasaimat nem mindig adom ki egyből húzom mert félek elmondani ő látja rajtam és mikor később mondom el neki azt mondja miért hazudok hogy nincs semmi. Mondtam neki hogy neharagudjon de nem akartam egyből kimondani. Félek hogy össze veszünk. Pedig eddig én mindent el mondtam neki de mostanaba félek. Mert többnyire az agyalasaimbol vannak a problemak és azokat jobb nem is elmondani. Csak az a problema ha nem mondom el neki akkor folyamatosan ezen orlom magam, és nem tudok normálisan viselkedni vele sokszor. Azóta sokszor Meg bántottam már a túl agyalasommal pedig nem akarom de úgy érzem már nem olyan erősek az érzései felém, és össze hasonlítom mennyivel jobban ragaszkodott hozzám régen mint most és ezért is elkap egy rossz érzés. Mit tegyek? Félek hogy ezzel a sok agyalasommal nagyin eltavolodunk annyira hogy már nem lehet javítani rajta.

2020. máj. 26. 13:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyszerűen az utóbbi veszekedés mely nyomot hagyott bennem
2020. máj. 26. 13:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát fejezd be az agyalást.
2020. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De min agyalsz annyit? Féltékeny vagy és nincs alapja? Mert ha ezzel szekálod mindig, elhiszem, hogy az agyára mész. Ezt önmagaddal kell lerendezni. Minden egyebet, ami bánt és úgy érzed, hogy van alapja, jobb azonnal kimondani, mert úgy is felszaporodik és megint kitör. Azt a kapcsolatot, ahol nem lehet őszintének lenni, megette a fene. Akkor már nem mindegy, hogy mi miatt megy tönkre?
2020. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Pfff bazzeg, szakítani akarsz olyan problémák miatt amik BENNED léteznek! Te ezt komolyan gondolod hogy akkor majd ha új párod lesz ezek a problémák belőled hipp-hopp eltűnnek, és majd király lesz minden?!

Hát segít, nem lesz!

Egyébként tipikus viselkedés amit mindketten produkáltok.

Ha ér annyit az életed és a boldogságod , vedd a fáradtságot és írd be a megfelelő kulcsszavakat akár a google-be, akár a YouTube keresőjébe....

Például elfojtás, agyalás, önismeret, kommunikáció a párkapcsolatban.


Szívesen!

2020. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!