Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért idegesítem fel magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesítem fel magam amint írja, hogy elmegy mással valahova?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt barátommal és általában heti 4 napot töltünk együtt, viszont van, mikor a maradék napokban találkozik a fiú haverjaival.

Múlthéten is egyik este elment sörözni, erre benyögte, hogy ma is találkoznak és beülnek valahova dumálgatni.

Amint ezt olvasom már görcsben van a gyomrom, pedig tudom kivel és hova megy, ismerem a barátait, jó srácok amúgy. A találkozóinkat se keresztezi soha ez, tehát nem szokott lemondani programot velem, sose volt még erre példa. Mégis zavar.

Mi ez az érzés és hogy tudom leállítani?

Kicsit olyan, mintha zavarna, hogy nem otthon ül, mikor nem találkozunk.. .de tényleg, őszintén nem akarok ilyen ember lenni és szeretném megtudni ez micsoda és hogy állíthatom le.


22L


2020. máj. 26. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Te miért ülsz ilyenkor otthon? Neked nincsenek barátaid? Programjaid?
2020. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj magadnak valami programot. Egy párkapcsolatban fontos hogy a másiknak hagyjatok személyes teret a baráti kapcsolatokhoz, hobbihoz stb....
2020. máj. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Most féltékeny lennel vagy az a bajod hogy neha van mas programja is rajtad kivul?

Te miert nem mesz el neha baratnokkel ide oda vagy csinálsz magadnak valami programot

2020. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szoktam elmenni, vannak barátaim, de csak hétvégén találkozom velük mert hétközben dolgozom. Ezen felül vannak hobbijaim, szeretek játszani, filmezni, sorozatozni stb de ettől függetlenül ez még felzaklat.

És igen, valószínűleg az a bajom, hogy van más programja rajtam kívül. Nem féltékenykedek, mert a srácot ezer éve ismerem akivel ma is megy, egyszerűen zavar ha mást is csinál nélkülem...

2020. máj. 26. 15:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg lehet az segítene ha együtt is csinaltok sok kozos programot nem mindig csak otthon ultok pl

Amugy ha joba vagy a barataival ha nem is mindig de neha te is elmehetnel vele

2020. máj. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Ebben a kérdésedben még féltékeny voltál.. Csodálom, hogy 2 éve bírja melletted a srác.

2020. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!