Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bízzak meg a testépítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízzak meg a testépítő páromban?

Figyelt kérdés
Van egy nyilvános instagram oldala, naponta számos lány ír neki üzenetben direkt felajánlkozásokat és élőben is szoktak nála kezdeményezni. Állítja, hogy nagyon szerelmes belém és soha nem tenne olyat, amivel megbánt, de azért mégis bennem van a félsz. Azt tudni kell, hogy én nem ilyen körökben mozgom, átlagos testalkatom van, heti 2-3-szor szoktam edzeni, de azt is csak azért, hogy mozogjak valamit. Nagyon örülnék, ha olyan sorstársak is írnának, akiknek szintén testépítő a barátjuk/barátnőjük!
2020. máj. 26. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen jött össze veled inkább csak vedd jó néven hogy ennyien odavannak érte
2020. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Nem hogy testépítő, de semmilyen párom nincs. Viszont nem ez a lényeg.

Szerintem örülj neki, hogy ennyien odavanannak érte, ahogy az előző válaszoló is írta nem véletlenül van veled. Legyél büszke rá, hogy Ő bizony Veled van és Téged szeret. Ezzel nem tudsz mit kezdeni. Emiatt ne aggódj, ha eluralkodik rajtad a félelem, akkor előbb utóbb elveszíted...

2020. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nagyon büszke lennék rá, egyrészt arra hogy húdejópali, másrészt meg arra, hogy ezek szerint bárkit megkaphatna, de csak téged akar.
2020. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugy, ahogy a korabbi, nem testepito parjaidban is.
2020. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
hát nekem mindig fura az ha egy testépítő nem olyan hölgyet választ magának aki keményen edz, nagy súlyokkal. mert megvan benne az alázat, a fajdalomtűrő képesség, a kitartás és még sorolhatnám. Ez nagyon szimpatikus egy srác számára. nem nyafogos kis liba
2020. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy pont az fog félredugni aki nagyon kevés embernek jön be, mert az első adandó alkalomra ugrani fog, annyira alacsonyan van az önértékelése. A párod mit foglalkozzon ezekkel a csajokkal, akik csak odadobnák magukat, mikor veled van együtt, aki egy normális nő? Ugyan, kérlek.
2020. máj. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!