Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomtól szinte soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomtól szinte soha nem kapok ajándékot, de ő "elvárja" hogy időközönként lepjem meg 1-1 szexi fehérneműszettel. Fair?

Figyelt kérdés

Mindig mondja, hogy mostmár vehetnék egy új szettet, amivel meglepem, mert nagyon szereti ezeket látni rajtam. Szerinte ez mindkettőnknek ajándék. DE Ezekért a fehérneműszettekért adok 4-6ezer forintot, és néhány alkalmon kívül nincs rajtam, hétköznapra nem ilyenekt húzok fel, csak a fiók mélyén állnak. Viszont ő a fél év alatt 1x vett nekem virágot csak úgy, semmi mást.

Fair elvárni, hogy én lepjem meg, de ő soha nem teszi ezt? Meg hogy ez mindkettőnknek ajándék?



2020. máj. 26. 22:09
1 2
 1/18 Savlekotő ***** válasza:
97%
Használ téged,nem érdemelsz gazt sem,csak nyald a fenekét tovább és légy jó az ágyban ahova tart.. Ez ennyi..
2020. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy vegyen neked egyet, lépjen meg eggyel. Ne dobd ki a pénzt ilyen és ehhez hasonló felesleges hülyeségekre.
2020. máj. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Vágod hogy csak dugogat, amig meg nem un, ugye?
2020. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mondod meg neki, hogy nem fogsz folyamatosan 4-5 ezerert parszor hasznalatos fehernemut venni, en sem vennek

Egyebkent smucik egy alaknak tunik szokott neha elvinni ide oda, vagy szokott veled programozni legalabb az ágyon kívül?

2020. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Akkor szoktunk programokat csinálni ha én javasolom, hogy menjünk már el pizzázni, vagy a közeli városba kocsival, sütizni, vagy sétálgatni.

Nem túl kreatív. DE sokszor mondogatja, hogy szeret, meg velem el tudja képzelni a jövőjét. Minden vasárnap megyünk a szüleiez ebédre. Ha csak dugogatna, akkor nem vinne folyton a szüleihez.

2020. máj. 26. 22:20
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Ne vegyél. Majd vesz neked, ha akar.
2020. máj. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha tényleg annyira szeret, mint amennyire mondja, akkor ideje lenne, hogy ő is elkezdjen annyit invesztálni a kapcsolatba, mint te. Programokat kezdeményezni, ajándékokat adni, és nem pedig tőled alanyi jogon elvárni, hogy mindig lepd meg egy olyan dologgal, ami ráadásul eléggé drága.
2020. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kiabranditani szeretnelek, de mondani mindent lehet, azon van a hangsúly miket tesz meg erted, mit csinal hogy a kedvedben jarjon, mit tesz meg a kapcsolatotokert. Az hogy atvisz a szuleihez az még onmagaban nem jelenti azt hogy feleségül vesz ,en is volt akit amilyen hamar bemutattam, olyan hamar ment is.
2020. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Jó nagy naiv balek vagy te, kérdező. Hülyítsd csak magad, hogy a pasidnak még erre se kelljen külön energiát fordítania.
2020. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%

Azt hiszed, az a szerelemre bizonyíték, hogy hurcol a szüleihez?


Akkor vedd továbbra is a fehérneműket. Majd megunod, ha már késő lesz.


"mondani mindent lehet, azon van a hangsúly miket tesz meg erted, mit csinal hogy a kedvedben jarjon, mit tesz meg a kapcsolatotokert"


Ezt bemásolom a 8-astól, mert nagy igazság, olvasd el újra.

2020. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!