Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mindenképp kihasználás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mindenképp kihasználás?

Figyelt kérdés

Ha valakit a párja megkér, hogy vigye el kocsival A-ból B-be (tegyük fel, hogy ez nem rendszeres, körülbelül fél évente egyszer megkéri, hogy vigye el valahova, ami tömegközlekedve 1 óra, autóval 20 perc), akkor mindenképp "ingyen sofőrnek" nézi az illetőt? Vagy nem olyan nagy cucc elkísérni, amikor amúgy is otthon ülne?

Nem friss kapcsolat, együtt is élnek.


2020. máj. 27. 09:20
A kérdező szavazást indított:
Szituáció függő (írd le...?).
Igen, kihasználás, soha nem fuvarozok senkit.
Nem kihasználás, ez természetes dolog lenne a számomra.
56 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez párkapcsolat.
2020. máj. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam alap dolog, hogy a párom hazavisz kocsival mert a közlekedés macerásabb vagy ő visz magához mert ő ezt férfiasnak érzi. Addig is több időt vagyunk együtt.

26N

2020. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Alap dolog számomra kisegíteni egymást. Ez egyáltalán nem kihasználás.

25n

2020. máj. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez alap kedvesség.


F

2020. máj. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Barátságban, családban, párkapcsolatban ez számomra természetes, függetlenül attól, hogy együtt élünk-e. Aki az élettársáért nem képes ennyire, attól én nem sok jót várnék.
2020. máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ez teljesen normális, nem kihasználás.
2020. máj. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Meglepő, hogy ilyen egyöntetűek a válaszok.

Már kezdtem magam tetű érdekembernek érezni magam.

2020. máj. 27. 10:00
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Elvárás! Nőtől és férfitól is hallottam már.Amin elcsodálkoztam buszsofőrtől is! Hogy a feleségeik nem ülnének fel buszra (pedig buszvezető családjának ingyenes), sem vonatra. Mert hát a mai világban ez már milyen ciki! Ezek a nők nem vezetnek. Alapnak számít náluk, hogy a férjeik a rendelkezésükre állnak ha azt akarják.
2020. máj. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha heti szinten, akkor is alap sztm! Kapcsolatról beszélünk, nem egy haverrol vagy a szomszédról!

N27

2020. máj. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nálam alap, teljesen normális. Sőt, én még barátaimat is szívesen elviszem néha A-ból B-be, ha a szükség úgy hozza.
2020. máj. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!