Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gátlás szex közben a külső miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gátlás szex közben a külső miatt?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok, a párommal 3.5 éve vagyunk együtt.


Az utóbbi időben, - bár soha sem voltam nádszál vékony - nagyon elhiztam. Ő szépnek lát, bár kiejtette azt a száján, hogy ha terhes leszek akkor nagyon kövér leszek ... Gondolom ezt arra értette hogy most kéne kicsit lefogyni hogy később ez ne legyen nagyobb probléma.


De mindig azt mondja hogy nem vagyok kövér, szép vagyok stb..


De milyen egy nő, ugye? Hiába hallom hogy szép vagyok, tökéletes vagyok stb.. Ha egyszer magamnak nem tetszem mondhat bárki bármit.


Csak ez már annyira berögzült nálam, hogy a szexuális együttlétek sem az igaziak emiatt.


Egyszerűen szégyenlős lettem, takarom magam ahogy csak bírom, szex közben meg érzem hogy kifulladok nem tudok úgy mozogni, nem tudom tartani magam, ha mozgok, mozog a háj a hasamon is. 😓😓😓 Ha oldalt fekszem és át ölel a hasamnál, borzasztóan érzem magam.


Sürgősen neki kell állnom legalább vissza fogyni 70kgra mert amikor annyi voltam nem voltak ekkora problémáim. Most vagyok 81 körül 😓😓



2020. máj. 27. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha téged zavar, akkor tenni kell ellene. Szerintem a legtöbb emberre jellemző, hogy ha nem elégedett magával, nem tud felszabadultan szexelni.

Szóval hajrá!

2020. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Oké, kiírtad magadból. Most mehetsz a fogyókúra kategóriába 😃
2020. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ne sírj, hanem fogyj le. Nem értem ....
2020. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Mi a kerdes tulajdonkeppen?
2020. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Persze, hogy szépnek mond a párod!

Egy nő sem képes elfogadni a valóságot, ha megmondják neki, hogy elhízott.

2020. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A kérdésem az lenne hogy volt-e már valami hasonló helyzetben, és ha igen változott-e azóta??
2020. máj. 27. 21:01
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Világéletemben kövér voltam. Tavaly 115kg voltam most vagyok 98kg. Szeretnék fogyni és azon is vagyok. Viszont sohase gátolt ez a szexben. Amíg a párom elfogad és egy kicsit is szexinek tart én 110%san elengeden magam és élvezem. Ez mind fejben dől el
2020. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Én férfi vagyok 176 centihez 84 kiló. Brutálisan érzem magam.


Így nem csodálom ,

2020. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, volt ilyen. 25 kilót fogytam. 😊 Azóta minden rendben. Ha jobban érezted magad -10 kilóval, akkor hajrá! 😁
2020. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogyj le. Neked is sokkal jobb lesz, megnő az önbizalmad, szexben is bátrabb leszel, annak meg a párod fog örülni. Sok sikert.
2020. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!