Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak, szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, szerintetek is gáz, vagy az ő felfogásával van gond?

Figyelt kérdés
Sajnos eltörött a kezem, ezért elég bénán tudok mindent megoldani. Szerintem érthető, hogy ebben a helyzetben szükségem van segítségre. Több mint 2 éve vagyok együtt a barátommal. A lényeg, hogy megkértem segítsen a borotválásnál, mivel azért még szeretnék ápolt lenni. Sajnos nem úgy reagált ahogy vártam erre felháborodott, hogy hogyan gondoltam ezt, ő nem a cselédem, hogy ilyen gusztustalan dolgot csináljon, majd elment és már egy hete nem veszi fel nekem a telefont, és nem is találkozik velem. Bevallom teljesen lesokkolódtam, tényleg ekkora gond volt ez a kérés férfi szemmel? Nem értem a reakcióját.
2020. máj. 28. 10:20
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%
Ezek után csak egy kérdésem van: miért neved még a barátodnak?
2020. máj. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
96%
En csak poenbol szoktam felhozni a baratomnak, hogy borotvaljon meg, szerintem megcsinalna komolyan is. Multkor levagta a kislabujjamrol a kormomet :D
2020. máj. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
93%
A barátod nagyon gyerekes. Az ő felfogásával van gond.
2020. máj. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy most mi van köztünk vagy egyáltalán, van-e még valami. Bánt, hogy 2 év alatt ennyire félreismertem, nem tudom, ő szeret-e, de én szeretem, viszont ez egy olyan dolog volt, amivel azt mutatta nekem, hogy ha szükségem lenne rá, akkor ő nincs ott, hogy segítsen. Egy ilyen emberrel pedig nem érdemes folytatnom.
2020. máj. 28. 10:28
 5/36 anonim ***** válasza:
97%
Elég fura kérés de szerintem simán teljesíthető ha ragaszkodsz hozzá.
2020. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
86%
EZ nagyon durva!
2020. máj. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után ne keresd és ha ő keres vedd fel és küld el a fenébe! Vagy csak nyomd rá a télót!

N27

2020. máj. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem normális. Emberek a szexuális együttlétek soran sokkal gusztustalanabb dolgokat csinálnak, ahhoz képest egy borotválás kb semmi. Szőr meg mindenkin nő.


És ha pl 8-9 hónapos terhes lennél es nem tudnad megoldani akkor hónapokig lenne dzsungel csak mert neki undorító?

Ez nem okés. Önző és gyerekes.

Nem is értem miért hívod a barátodnak.

2020. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
91%
Egy éretlen hülye a csávó. Nyilván neki is akartál tetszeni, mikor megkérted, hogy borotváljon le. Én simán megcsináltam a nőmnek, még örültem is neki, annak ellenére, hogy nem bánok ügyesen a borotvával, mert szakállam van és azt csak ollóval szoktam megigazítani, borotválni nem.
2020. máj. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon gáz a részéről a kiakadasa, az ilyentol orulj hogy megszabadulsz
2020. máj. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!