Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez máshol is így működik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez máshol is így működik?

Figyelt kérdés
Ahol a férjem műhelye van, van jó pár gyümölcsfa. Most kérdeztem, érett e már a cseresznye. Erre közölte, hogy ő már napok óta eszi. Mikor kérdeztem, nekem miért nem hoz 2 maréknyit, annyit mondott, hogy nem fog hozni, n mert j menjek el és szedjek magamnak. Tudja jól, hogy nagyon szeretem.
2020. máj. 28. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Akkor menj és szedj magadnak 🙏 istenem, ilyeneken problémázol?
2020. máj. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó paraszt a férjed. Ő meg főzzön magának holnaptól.
2020. máj. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes ember, értelmes emberrel jön össze. A többieknél meg így működik.
2020. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Átlag házasság... De gondolom, otthon a főtt kaja kell (általad készítve, nem rendelve, akár még elé is rakva), a rend és a tisztaság kell (nem takarítónő által megcsinálva) stb., mert ha nem... Cserébe te meg mennyé', oszt szeggyé' magadnak.
2020. máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem borzasztóan rosszul esne, de ez van, ezek szerint ilyen a férjednek a stílusa.

Mondjuk én nagyszájú nőként közölném, hogy szagasson ezentúl magának nokedlit ha azt enne 😊

2020. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*szaggasson
2020. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott már más gond is van ha még ilyenen is agyalsz és kérdést írsz ki róla :D
2020. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb fozz csak magadra majd ha ker belole akkor mond neki hogy csinalj magadnak
2020. máj. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a szerelem, szeretet ebben a házasságban is......
2020. máj. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Most kie az a gyumolcsfa? Meg lehet, hogy ez olyan szituacio, mint a svedasztal. Csipegetni lehet, de zacskoba pakolni iszonyuan proszto lerablas volna.

Azt hiszem, ez alapjan ertem ot.

Gyumolcsevo no.

2020. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!