Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom folyton a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom folyton a szexuális múltammal kapcsolatban kérdezget. Elmondjam neki hogy tavaly nyáron 4 férfival szexeltem egyszerre egy kerti partin?

Figyelt kérdés
2020. máj. 28. 13:44
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
97 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:
20 éves nő vagyok.
2020. máj. 28. 13:44
 2/56 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem hagy nyugton mondd meg aztán legfeljebb lelép. Nem gondolom hogy valakinek bármivel is joga lenne nyaggatni a másikat de fönnakadni sincs joga egyetlen extra sztori miatt főleg nem ha ő kényszeríti ki a választ.

Ha mégis akkor pont annyit is ért. Nehogy már szégyelned kelljen a párod előtt bármit is.

2020. máj. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell mindenről tudni. Én se mondtam el mindent a jelenlegi páromnak. Annyit tud, hogy volt néhány rövidebb, futó kalandom. A pontos számot nem kell tudnia.

Elég ha elmondod, hogy tavaly volt egy kalandod, de a részletekbe nem szeretnél belemenni, nem szeretnél beszélni róla.

2020. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ne mondd el. Ha elmondod a nyakam rá hogy a következő kerti partit ő rendezi azt kérve hozd még 3 barátnődet, hogy tuti legyen a buli.
2020. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
87%
Lehet akkor leállna a kérdezgetésel. :D
2020. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
Eléggé frusztrált amiatt hogy nekem több szexuális élményben volt részem mint neki. Részletekbe megy a kérdéseivel például hogy nyeltem-e le valaha...
2020. máj. 28. 13:53
 7/56 anonim ***** válasza:
54%
Ha elmondod, szerintem kidob. Viszont aki akkora jó nő, hogy ilyen kalandokban is van része, azt egy szakítás nem fogja különösebben kicsinálni, hamar talál mást, biztos nem fog évekig egyedül rohadni mint én, a rusnyadék nő 😏
2020. máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
63%
Te minek állsz össze ilyen éretlen, komplexusos hülyegyerekekkel, normális férfi nem volt?
2020. máj. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
64%
Hülye vagy?
2020. máj. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
72%

6.-ra.


Honnan tudod???


Engem a suliban mindenki egy csendes, visszahúzódó srácnak tartott, és miközben a többieknek még csak 1-2-nek volt barátnője, én már túl voltam pár prostin, anyu barátnőjén, és a tanárnőmmel jártam már 3 hónapja. >:)

2020. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!