Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért beszél ezzel a lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom, szörnyű dolog, de ebben az esetben indokolt volt, belenéztem a párom telefonjába és találtam egy lányt, akivel gyakorta beszél. Nem magával a chatteléssel van a bajom, hanem a különbféle becézgetésekkel, becenevekkel, bókokkal, amiket küldenek egymásnak. Nem leszek az a csaj, aki puszta féltékenységből leszól másokat, ha csak az arc szimetrikusságát nézzük, sokkal szebb nálam az a lány. Ezek után megnéztem az Instagramját, a párom egy csomó képét belájkolta és mindegyik alá kommentelget: “Az igazat megvallva nem is rossz... 🥰”

Konkrétan a gyomrom összerándul, ha csak eszembe jut. Túlreagálom? Vagy egyáltalán mit kéne csinálnom jelen helyzetben?



2020. máj. 28. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
B*szd ki. Ahogy lehetősége lesz, félre fog kefélni. Nem vagy elég jó neki, de nem azért mert te vagy kevés, hanem mert egy gyökér kisfiú még, aki röptében a legyet is megb*szná... tapasztalat hidd el. Ne várd meg, hogy ő szakítson hülye indokokkal és a földbe tiporja végül az önbecsülésedet.. nem éri meg. Gyáva, éretlen kisfiú még. Ha egy felnőtt, érett férfi szereti a párját, akkor nem tesz ilyet, mint a pasid. Tény, hogy minden férfi megnézi a csinos nőket, persze rendben, hiszen mi nők is megnézzük néha szolidan a jó pasit, aki szembe sétál az utcán velünk. DE aki ennyire nyíltan csorgatja a nyálát más után az már régen rossz. Majd találsz valakit, aki tényleg megbecsül. Ennek előbb utóbb sírás lesz a vége sajnos.
2020. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha már nem bíztál benne és belenéztél, majd láttad hogy flörtölgetnek mint a turbékoló gerlicék, akkor mi okozza még a kételyt? Ott volt előtted hogy miket csinál a hátad mögött és mennyire tart téged, min kell gondolkozni ezután?
2020. máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Uh, nagyon sajnálom.:(

Egyértelmű, hogy ez a lány nagyon megmozgatja a fantáziáját és ha lesz rá alkalom, szerintem félre is fog vele lépni.

2020. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Juj, én a kommenten nagyon kiakadtam volna. Ismeri személyesen is vagy csak neten iamerkedtek meg? Ha igen hogy?
2020. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még ha alapjáraton közvetlen és becézgetős típus is, azért ebben a stílusban elég egyértelmű, hogy érzelmileg már megcsalt vele. Nem reagálod túl. Én nem várnám meg, amíg fizikailag is megcsal.
2020. máj. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, ismeri személyesen. Mindhárman egy munkahelyen dolgozunk, csak sajnos ők ketten ugyanazon az osztályon, én pedig egy másik részlegen. Hogy értsétek, milyen is ez a lány, többször, több embernek mesélte el nagyszájúan, hogy azért barátkozik a "legjobb barátnőjével" és posztol közös képeket vele, mert annyival csúnyább nála az a lány, hogy ezzel ő csak még szebbnek fog tűnni. Amíg nem volt ez a home office dolog, addig ők napi szinten órákat lehettek egymás mellett.

Azért vagyok nagyon elkeseredve, mert valahol én is érzem és tudom, hogy ez már veszett ügy, de mégis annyira küzdenék és szeretném, ha megoldódna a probléma. ): Mikor együtt vagyunk, minden olyan tökéletesnek tűnik, nem is szokott megnézni más lányokat, sokat bókol nekem, szeretteljes, bújós. Aztán eszembejut, hogy miket írkál neki...

2020. máj. 29. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!