Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális hozzáállás?

Figyelt kérdés
Az sztk ( tb alapú) nő gyógyásszal nem igazán voltam meg elégedve ahogyan hozzám állt, így néztem egy fizetőst, ahol egy sima citologia vizsgálat 15ezer, és hpv teljes vizsgálat 25ezer, és azzal jött ha nem muszáj, akkor hadjuk ki, a teljes hpv vizsgálat kérését hiszen ugyis tudjuk hogy az a bajom, mert ez az sztk orvosnál kiderült és feleslegesen ne adjunk ki rá ennyi pénzt mert 10ezer különbség az 10ezer. Erre mondtam neki hogy a korona vírus miatt nem mentem ezzel orvoshoz már vagy 4-5honapja és azóta ki tudja mi változott az egészségemmel, és erre azzal jött jó akkor majd az orvos eldönti de neki amúgy is az a fontos minnél több pénz legyen otthagyva, és ez a hozzáállása rosszul esett nekem, mert eddig amíg nem voltam hpv beteg sose mentem fizetős nőgyógyászhoz csak amióta ez kiderült és az sztk orvos nem úgy állt hozzám hogy türelmesen és normálisan, ezért fizetnék normális bánásmódért. És össze vesztem vele, mert olyan volt mintha sajnálná mire költöm a pénzemet, vagy mintha nem venné komolyan a betegségemet vagy nem tudtam ezt hova tenni. Együtt élünk, és nem igazán költötünk mi egymásra és elég unalmas is az életünk sose megyünk sehova és sose gyüjtöttünk pénzt se semmire hanem mindig csak édességek,gyors kaják és tv vagy bármi ami ithon ülős program.

2020. máj. 29. 00:16
A kérdező szavazást indított:
Nem érdekli igazán az egészségem.
Iszonyúan soher hozzám.
Mindenben csak a pénzt nézi.
Nem tudom hova tenni a reakcióját.
21 szavazat
1 2
 1/15 Savlekotő ***** válasza:
85%

Ti maximum együtt laktok és néha van szex,ez nem párkapcsolat,leszarjátok egymást.. Persze hogy nem érdekled,meg sajnál rád két ft is..

70F

2020. máj. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Tetszik, hogy kicsit sem manipulatív a szavazás és van olyan lehetőség is ami nem automatikus elítélés vagy tetetett értetlenkedés. Ilyen blikk-újságíró már lehetsz. Olyan ez, mint az a szavazás, ahol a lehetőség: "A dolog" "Biztosan nem ami nem A dolog" "Csak A dolog lehet" "Nem tudom". Na ez is ilyen.


Amúgy a pofátlanság teteje az orvosoktól ilyen mértékű sarcokat beszedni, ráadásul az emberben ösztönösen jelenlévő félelmet kihasználva. Undorító.


Amúgy miért mondtad meg neki? Itt hibáztál. Semmi köze hozzá mit teszel.

2020. máj. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azért mondtam meg neki, mert szerintem egy párkapcsolatban joga van tudni a másiknak kivel mi történik nem?
2020. máj. 29. 00:36
 4/15 anonim ***** válasza:
27%

3.


De elég lett volna nagy vonalakban elmesélni, nem kell mindenről tudnia. Elmeséled zanzásítva. Pl. az árakat kihagyhattad volna, és máris nem lenne probléma. Ha valamiről tudjuk, hogy mást zavar, azt nem kell mondani.

2020. máj. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez igaz de ha utolag meg tudja akkor meg utolag próblémázik rajta.
2020. máj. 29. 00:42
 6/15 anonim ***** válasza:
13%

5.


Honnan tudná meg? Ha nyomoz utánad, akkor ki kell dobni azért, mert nyomozott.

2020. máj. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
pl mert elkísérne, és a neten meg nézné, vagy ha ki van irva akkor ott elolvasná.
2020. máj. 29. 00:50
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

7.


Hát, akkor inkább ne szólj az egészről, vagy keress olyan orvost aki nem ilyen pofátlanul magas árréssel dolgozik, csak mert monopolhelyzetben hiszi magát. Undorítóak az orvosok ilyen téren, a beteg az fejőstehén nekik.

2020. máj. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Keresek olcsobbat ha találok, de a párom, reakciója eléggé fájt, mert nyílván ha egészséges lennék nem mennék magánhoz, de mível kiderült hpv-m van így normális ellátást szeretnék, és fájt ahogyan a párom reagált az egészhez.
2020. máj. 29. 00:54
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

9.


Hát a reakciója mindenképp rossz, ez így igaz.

2020. máj. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!