Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm azt kívánja nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt kívánja nekem hogy verjenek meg?

Figyelt kérdés

Sztori: tegnap kárt okoztak nekem. A szomszéd belehajtott az autómba, összetörött az első lökhárító. Kamera felvétel van róla. A barátnőm szerint így jártunk, be kell ezt nyelni, mert a szomszéd amúgy is egy kétes figura és nekünk nem szabad rászólni. Én mit képzelek magamról, hogy egy ilyen nagy embernek szólni merek!? Jól tenné ha alaposan megverne, hogy helyre tegyen, tudjam hogy kinek szabad szólnom és kinek nem.

Már azon gondolkodom hogy szakítanom kellene .... nem normális hogy nekem nem szabad a jogos károm miatt becsöngetni a szomszédba. Nem üvöltözni akarok, csak szólni neki. Ha nem megy akkor meg a kamera felvétellel feljelentem a francba. Nehogy már be kelljen nyelnem hogy egyesek azt csinálnak amit akarnak! Egyébként egy öltönyös fazon, ilyen gazdaságis emberke, ne egy bodzázós valakit képzeljetek. Csak benne van a sűrüjében, úgy hallani róla.


2020. máj. 29. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Szólj neki. A barátnőd meg fogja be a száját.
2020. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyszerű, bekopogsz és megkérdezed, hogy el tudjátok-e rendezni egymás között? ha nem akkor feljelented a lányt meg dobd ki vagy qrja az öltönyös vagy nagyon buta
2020. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Elég gáz, hogy a barátnőd többre tartja a szomszédot nálad. Nem csodálkoznék, ha kavarnának a hátad mögött.

Mindenesetre nagyon lealacsonyító, lekezelő veled.


Te meg ne tökölj, szólj neki.

2020. máj. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lacafacáznék a helyedben. Szólnék, a csajnak meg azonnali lapát. Tuti kúrja a pasas.
2020. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az öltönyös nem csak a kocsidba tolatott bele, hanem a barátnőd garázsába is.
2020. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Te nem a volt feleségemmel vagy együtt? :)
2020. máj. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 tiril ***** válasza:
100%
Szerintem is csak ezzel azt szeretné elérni, hogy ne gyere rá arra mi is mehet köztük a háttérben valójában.
2020. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#6


Te vagy az oltonyos?

2020. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szólj neki, itt csak a szomszedodnak eghet a pofaja emiatt es igy hogy kamera felvetel van rola sanszos hogy nem akar belőle ugyet csinalni igy egyből kifizeti. Es még igy is jofej voltal.

Szomszedodnal mar csak a baratnod rosszabb

2020. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nincs köztük semmi. A figuránál 55 éves létére 20 éves csajok adják egymásnak a kilincset, mind modell külsejű, nem valószínű hogy az én barátnőmre fájna a foga. Inkább az a baj, hogy a barátnőm lenéz és lekezel engem másokkal szemben! Attól hogy nem vagyok öltönyös, csak tisztes, jól kereső szobafestő vállalkozó, attól még érek ugyanannyit, szerintem hozzá szabad szólnom egy pénzes emberhez. Tisztelettudó vagyok, de a munkám során is megmondom ha egy jólmenő ember be akar csapni!


Átmentem hozzá fél órája, minden gond nélkül a kezembe adott 80 ezer forintot. Elnézést nem kért, magyarázatot nem adott, de pénzzel megoldotta. Annyit mondott hogy ő észre se vette, de hisz nekem (azt mondja az se érdekli ha kamuzok, neki erre nincs ideje) és hozta a lóvét! Ha kevesebbe kerül a javítás, tartsam meg fájdalomdíjnak!

2020. máj. 29. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!