Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A flört tényleg nem számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A flört tényleg nem számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
2020. máj. 29. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Nincsenek szabályok, mindenkinél más számít! Van akinél a flört, beszélgetés, csók, másnál a szex.
2020. máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem számít annak. A flört jó dolog tud lenni. Én legalábbis nem akarom a maradék 50 évemet fapofával leélni, csak azért mert férjhez mentem.
2020. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Mire jó a flörtölés vadidegenekkel, ha van párod? Ha valami nem stimmel a kapcsolatodban, akkor inkább azt rakd rendbe.
2020. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Nrm számít annak, de mindenképp megalázónak érzem (igen, akkor is, ha én csinálom). Egyszerűen nem esik jól. Nem helyes.
2020. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
62%

Kinek mi, kinek melyik játékszabály jön be.

A mi kapcsolatunkban megvan 8 év után is a bókolás és társai, nem vágyom idegenek kacérkodására, és én sem kacérkodom mással, mert nem jön az inger sem. Minek nyáladzak száraz kenyérre a pékségben, ha otthon a malacsült vár?

2020. máj. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Nálam nem megcsalásnak, hanem tiszteletlenségnek számít.
2020. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Megcsalás is florttel kezdődik, nekem biztosan nagyon rosszul eene
2020. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem nem megcsalás a flörtölés. Akkor a férfi ember szinte minden nap megcsalná ezek szerint a párját.
2020. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem megcsalás, de több, mint a megcsalás előszobája.

Flört után könnyű elveszteni a józan észt...

Nem flörtöltem és velem sem flörtöltek. Alighanem sejtették, hogy nincs értelme.

2020. máj. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én öreg vagyok, régen a flört a játékos és tudottan kamu élcelődés volt, akár társaságban.

Annak semmi köze nincs a megcsaláshoz, vagy tán éppen segít azt elkerülni.

Múltkormeg az kérdezte itt valaki, hogy a szopás az flört-e, vagy megcsalás?

( Nem, b+, az csak fagyizás)


Szóval mi történt?

2020. máj. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!