Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti mièrt csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mièrt csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Makacsság, önzőség v szórakoztok?


Egy hónapja szakítottam a pasimmal. Volt már ilyen előtte h összezördültünk ès akor egyből vette le a becenevet a szivecskèt meg a kapcsolati statuszt, kèpeket.

Most h tudom semmi esèlyem èn is levettem a kèpeket,de a profilján neki ott van h velem mèg kapcsolatban van. Mièrt nem szedte le? Most rám várna vagy akar valamit? 3 hete nem beszèltünk, tudom h nèlkülem boldogabb nem is akarok ez miatt ráírni.



2020. máj. 29. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Ez a becenev leszedos dolog gyerekes. Nem tudom miert nem vette le, elvileg ha egyik fel leveszi masiknak sem kene hogy kiirja. Irj ra hogy vegye le
2020. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

1. nem minden férfi

2. aki igen , az pedig többnyire azért mert akkor úgy gondolják hátha a volt barátnőjüket nem szedi fel egy másik férfi.

2020. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Dehogy akarja azt h ne szedjék el akkor minek hagy ott? Szerintem meg csak direkt provokáció, mert èn azèrt nem fogok ráírni akkor úgy marad ha eddig leszedegett nagy bőszen mindent akkor meghagyom neki ezt az örömöt. Tudom gyerekes èn is így gondolom de ez van.
2020. máj. 29. 14:43
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Igen, lehet, hogy azt várná, reagálj erre valamit.. de már nem érdemes. Óvodás dolog ezzel foglalkozni.
2020. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem véletlenül kint maradt. Nem sokági, csak 1 évig. Mellette sok lánnyal beszéltem és addig senkit sem érdekelt, míg nem az egyik felhívta rá a figyelmem.. Addigra már a neve eltűnt, de hogy kapcsolatban az még kint volt.
2020. máj. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom, én nem csinálom.

Eleve nem is írom ki soha sehova, hogy kapcsolatban vagyok

Max pár közös kép (amiket szakítás után le is szedek)

2020. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazából nekem is volt olyan h mindent szedegetett le vki aztán én ismerkedtem és szólt h " azt hittem egyedülálló vagy" mondom igen,de még a csávó neve is ott volt és akkor szedtem le.

Azért se nyúlok hozzá és nem fogok ezért ráírni, nem fog ő győzni ha ott hagyott.

2020. máj. 29. 15:39
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Hülye f🤭szbúk! Soha ki nem raktam semmi személyeset rá. Javaslom használd így te is! Sok kellemetlenségtől és gyerekes hülyeségtől kíméled meg magad. Mint ez. Messengeren is első dolgom, hogy kikapcsoltam az elérhetőségjelzést. Az is jó nagy hülyeség.
2020. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!