Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy csökken a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy csökken a vágy, hogy nem tudunk találkozni?

Figyelt kérdés
Szeretném megmenteni a kapcsolatomat. Amíg a járványnak nincs vége, nem tudunk találkozni. Úgy érzem kiszerettem belőle, voltak vitáink, talán ő is egy kissé, de a kapcsolatunk amúgy - bár nem túl hosszú ideje tart -, jó, nagyon jól kijövünk. Kicsit olyan mintha jobban leszarnánk a másikat, nem annyira hat meg, hogy nem egymással beszélgetünk este, kockulunk, korábban ez nem így volt. Attól tartok, hogy ez a helyzet teljesen tönkreteszi a kapcsolatunkat. Én úgy érzem, hogy újra bele tudnék szeretni, és akarok is, de egyrészt az ő oldalát nem ismerem, csak tippelni tudok, hiába viselkedik úgy, és mondja, hogy szeret, valahogy nem annyira bízom benne. Nem tudom, hogyan javíthatnánk és hozhatnánk vissza a tüzet még az újra találkozás előtt. Szeretnék újra biztos lenni benne, hogy van jövőnk együtt. Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.

2020. máj. 29. 18:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Segíthetne a kapcsolatunkon, ha egy kicsit hagynám magunkat egyedül lenni? Online elég sokat beszélgettünk eddig.
2020. máj. 29. 18:54
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak mégjobban elszoknátok egymástól. Tegyük fel két hét múlva még gázabb lenne ráírni és úgy beszélgetni mintha misem történt volna.
2020. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha még nem telt el elég idő az ismeretségetek óta ahhoz, hogy kellően elmélyült legyen, akkor igen a válasz, könnyen ki tud hűlni.

Találkozzatok minél előbb, kell a személyes együttlét, testi kontaktus egy kapcsolatban.

2020. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1-essel egyet értek.


Csak rosszabb lenne.

2020. máj. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Másfél hónapja karanténban vagyok és azota van mikor alig alig beszélünk mert neki olyan a munkabeosztása, de a vágy egymás íránt oly erös , hogy kibírta mert csak mégjobban vágyunk a másikra. Én teljes mértékben megbízok benne és hiszek a saját érzéseimben is , hogy fent tudom tartani ahogy ő is a sajátját felém. Nemsokára végre vége a karanténomnak és tudok vele találkozni azt hiszem a karantén csak megerősitette bennem, hogy őt akarom.

26N

2020. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld megbeszélni vele mit érzel, hasonló helyzetben vagyok én is. Nagyon nehéz, de az őszinte, nyitott kommunikáció csodákra képes. Lassan meg találkozhattok is.
2020. máj. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!