Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van más igy aki úgy érzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más igy aki úgy érzi megváltozott a párja, a kapcsolatuk, és nem érzi jól magát vele?

Figyelt kérdés

6 hónapos gyermekünk van. A kapcsoltunk elején egy odaadó, romantikus, érdeklődő férfinak ismertem meg. Mivel az elmúlt kb 1,5 évben (a terhességemkor kezdődött) nyakába zúdult pár nehézség (családi, munkával kapcsolatos stb.) egyre kevesebb időt töltünk együtt. Teljesen el vagyunk távolodva és átalakult az egymás közötti viszony is. Sose elég jó neki amit csinálok, ahogy csinálom, még ha neki próbálok segíteni az sem. A kinézetemmel folyton elégedetlen (szülés után 2 héttel visszanyertem a testsúlyomat, és senki nem gondolná hogy fél éve szültem) beleköt minden egyes szavamba. Amikor valamiről beszélgetünk és véleményt nyilvánítok akkor leszól hogy ne mondjak inkább semmit, hisz úgyse értek hozzá. Amikor szóba hozom hogy mennyire sajnálom hogy ilyet keveset vagyunk együtt és milyen jó lenne ha el tudnánk menni ide vagy oda végre együtt akkor is le vagyok szólva hogy minek panaszkodok, meg van mindenünk, majd ha lesz ideje megyünk (minimum 1 éve SEMMIT nem csináltunk együtt, mióta megvan a gyerek 2x mentünk el sétálni este babakocsival. Holott a terhesség és gyerek elött folyton kirándultunk, programokra jártunk, és hangoztatta hogy ez milyen fontos neki. Valóban sokat dolgozik, de van egy olyan érzésem hogy a munkába menekül, ő abban érzi jól magát. Amikor próbálok közeledni és kedves lenni abban is van valami kivetnivalója, hogy hogyan csinálom vagy mikor stb...

Úgy érzem hogy nem tudunk együtt működni családként, de még párként se nagyon. Holott azt hittem egy fantasztikus férfit ismertem meg benne aki tökéletes apja lesz a gyerekünknek. Teljesen el vagyunk távolodva egymástól. Ha beszélni szeretnék neki erről azt mondja hogy tudom hogy soka dolga, és lerendezi ennyivel hogy nem ér rá (rám és a gyerekre) majd ha több ideje lesz akkor beszélgetünk/segít/lesz a gyerekkel/ügyel rá. Amibe bele is törödtem. Viszont úgy érzem hogy hiába minden hogyha heti fél óránk nincs arra hogy megkérdezzem hogy van, vagy hogy elmondjuk mi hogy vagyunk, akkor nincs is értelme semminek. Számomra ez se nem kapcsolat se nem család. Számára 100%ig a kötelessége az első. Minden más utána jön

Mindennek és mindenkinek tökéletesen meg kell felelnie, utána jön a család. És amikor megemlítem milyen jó lenne ha többet lehetne a gyerekkel,a válasz (olyan hangnembe mintha még engem nézne hülyének hogy ilyen eszembe jut) hogy hát ettöl van neki sokkal fontosabb dolga.

Néha azzal nyugtat hogy majd késöbb ha ideje lesz... de ha 1 évig nem volt ilyen, szerintem már nem fogjuj tudni visszacsinálni. És ahogy beszél hozzám,hogy a hibát látja mindenben, kb mintha irritálnám, nem hiszem hogy ez valaha visszafordulna. Attól félek hogy el fog jönni az a pont amikor már nem is fogok rá vágyni hogy minden a régi legyen mert elengedem az egészet. Pedig nagyon vágynék rá és rá is vágyom...

Ezeket a dolgokat nem sokat mondom neki, és a belószásait is eltüröm, és panaszkodni se szokásom, csak most kijött belőlem egy pár dolog. De nem tartom magamse idegesito se mindenbe beleszóló sebefásult nönek sem... csak normális párkapcsolatra vágynék.


2020. máj. 30. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy gyerek születése a legtöbb családban próbatétel. Általában a nő változik meg a férfi szempontjából negatív irányba, nálatok fordítva történt.

Hiába "jó alapanyag" valaki férjnek, apának, az csak a kicsi születése után derül ki, hogyan tudja kezelni a felelősséget és azt, hogy már nem csak ketten vagytok. Nálatok nem tudja kezelni. Beszélned kellene vele erről, mert így válás lesz a vége.

2020. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lehet hihetetlen de egy ilyennemű srác akarta volna mar tobbszor is megcsalni velem a feleségét.

Pedig gyonyoru felesege van es aranyos.babajuk ,nemreg szuletett, de ö szinte mindig dolgozik, nemis tudom h turi a felesege.

Terneszetesen nem vagyok vagy lennek partner semmilyen megcsalasban, csak eszembejut h sokszor egy."alomparnak" kinezo pár mégse az aminek latszik.

En a ferjemmel nem latszunk alomparnak.peldaul a facen , alig van kep, igaz nemis annyira jo a hazassagunk szerintem , de a ferjem peldaul tuzbe tennem.a kezem h o biztos nem csalna meg, mondjuk en.vagyok neki az elso, es mas ferfi viszont aki annyira mutatja mennyire szeretik egymast megis siman csalna.

Sajnalom kerdezo , szerintem megcsal

2020. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Huu ezt olvasni is borzasztó.

Szex sincs köztetek?

Nekem nincs gyerekem de a pàrom nagyon szeretne màr... Nem csak ezért, de sokat nyom a lattba hogy miért nem akarok.

Olyan borzasztó lehet mikor elveszted azt az embert, azt a kapcsolatot... És még mondjàk hogy a gyerek a legjobb dolog az életben. Na persze

2020. máj. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Hát ez nagyon nyomi ember.

Az én életem nagyon zavaros rá sikeredett, de a 2*2 gyerekem mindegyike rögtön a világ középpontjába került nálam.

És mindig pozitívan hatott a családra is.

A két kisebbik megszületése adott erőt az alkoholtól való megszabadulásra is.


És qrva sokat dolgoztam mindig, néha három egyetemen is, és mindegyiken nagyon is Élmunkás voltam, heti 6-800 km autózás, stb mellett.

SEMMI a világon nem teszi indokolttá, hogy valaki így kisunnyogjon a család életéből.

Nincs mire várnod.

Mi haszna van neki a családban?

Hoz pénzt, de az semmi a feladatához képest.

2020. máj. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi a helyzet veled azóta kerdezo?
2020. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azzal nyugtat jelenleg (es én is magam) hogy ez egy nehéz időszak az eleteben, több problémaval, de szeretne velünk lenni több időt. Ezt részben megértem és elhiszem, hiszen öt egy olyan embernek ismertem meg akinek fontosak az erzelmek és az együtt szerzek emlékek. Viszont a gyakorlatban nem látom ezt. Beszéltem azóta egy barátjával, aki szerint ő már nem fog változni, mindig más dolgokat sorolt elöre egész életében mint amit kéne.
2020. jún. 18. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!