Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal akivel 2 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal akivel 2 éve együtt vagyok szakitottam és öngyilkosságal fenyegetőzött ezért vissza mentem hozzá nagyon félek mit tehetek ilyenkor? Ő 20 éves én 18

Figyelt kérdés
2020. máj. 30. 21:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Kamuzik.

Ne hagyd magad, most akkor életed végéig vele leszel?

2020. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Rosszul tetted.

Így tovább bonyolítod a helyzetet.

Ha újból szakítasz, akkor is ugyanezzel fog fenyegetőzni.

Lépj ki ebből sürgősen.

Gyerekek vagytok még.

Előttetek az élet.

Nagy a világ.

2020. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Nos én nem venném magamra azt sem ha valóban megteszi. Te a saját életed alakulásáért vagy felelős. Szólj a környezetének hogy ilyenekkel dobálózik figyeljenek rá és lépj ki. Boldog úgyse leszel egy olyan emberrel akivel kényszerből vagy és képes zsarolni.

Engedd el a legtöbb ilyen csak szájhős ha meg mégis megteszi te megtettél minden tőled telhetőt azzal hogy jelezted a környezetének előre. Nem vagy karitatív szervezet.

2020. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
A 99,9% szájhős
2020. máj. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon nem tudom mit tegyek nem voltam még ilyen helyzetben
2020. máj. 30. 21:36
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen mondd meg neki, hogy oké, akkor nem szakítasz. Aztán mondd le a találkozókat, legyél vele közömbös, csak megunja.
2020. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Xard le! Csicska gyerek helyett meg felnőtt, érett férfit keress!
2020. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. máj. 30. 21:56
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Hiba volt visszamenni.

Volt öngyilkos a környezetemben egyik se, kért, szólt, semmi.

Csak pár nap múlva derült ki.

Szakíts vele, rendesen, ha megint elkezdi,, szólj a szüleinek, barátainak, ennyit tehetsz.


Utána meg tilts le minden kommunikációt.

A TE életédért vagy felelős, nem az övéért!

2020. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Biki Niki (Szepesi Niki) azt írta a könyvében (még a legelsőben, legismertebben), hogy az egyik exe még tizenéves korában (a srác néhány évvel idősebb volt) tényleg öngyilkos lett miután szakított vele. Leugrott egy panel tetejéről. De ez nem törte meg őt annyira, mert nem ő tehetett a dologról. A srác volt a nem normális, hogy ilyen miatt öngyilkos lett. Ez csak szerelem.
2020. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!