Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szexeljek a férjemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szexeljek a férjemmel?

Figyelt kérdés
Van pár problémánk az elmúlt időben, köztük az egyik a ritka, számomra nem minőségi szex. Ezt meg is beszéltük, eddig nem rajtam múlt a dolog. Viszont most már úgy érzem, hogy nem vonz a gondolat, hogy lefeküdjek vele, annyira elhidegültem tőle, pedig most többször próbálkozna viszonylag. Sajnálom ezt és szeretnék tenni a kapcsolatért, de egyszerűen már nem kívánom őt úgy. Hogyan hozzam ezt helyre, ha még lehet?

2020. máj. 31. 15:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
40%

Jómagam úgy gondolom, ha ennyire kihűlt a dolog, sajnos el kell engedni.

3 válással a hátam mögött tudom...

2020. máj. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Evés közben jön meg... 😉 nekünk is volt hasonló időszakunk, összekaptuk magunkat és most jobb, mint valaha.
2020. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Adj egy esélyt neki ha beszéltetek róla hátha összekapta magát.
2020. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%
Egy romantikus este vörösborral?😉Beszélgessetek erről.
2020. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%

Van pár problémád a férjeddel, de csak egyet említesz. Erre megfelelő és használható válaszokat kaptál.

Mi a többi?

2020. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Elhidegülés, egymás hanyagolása, a problémáinkat nem tudjuk megbeszélni, nem képes a kommunikációra. Eltunyultunk, úgy élünk, mint az 50 èves házasok, pedig én nem ilyen vagyok.
2020. jún. 2. 21:39
 7/25 anonim ***** válasza:
72%

Jó olvasni, hogy másnak is ilyen problémája van. Ne haragudj, én nem tudok jó tanácsot adni, mert amiket írtál...mintha csak én írtam volna...

Annyi különbség, hogy házasság nélkül, viszont 10 éves kapcsolat, 2 év együttélés

Közel a 30-hoz viszont még ott a biológiai óra is

Nem egyszerű

Én olyan tanácsokat kaptam, hogy 1 hétig próbáljuk ki, hogy minden nap szexeljünk...hát nem tudom, lehet meg kellene próbálni...

2020. jún. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Volt, hogy próbálkozott. De csak szex volt nekem. Nem ő. Én is lassan 30, de engem nem érdekelna biológiai óra. Ha nem működik, akkor inkább ne legyen gyerekem, de nem akarnék egy rossz kapcsolatban letagadni. Csak nem tudom, van-e értelme még erőlködni...
2020. jún. 2. 21:54
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
Ne csak egy hétig... Egyetlen hullámvölgyünk volt 16 év alatt, tudatosan rendbehoztuk akkor. Rengeteg beszélgetéssel, sok szex-szel, közös programokkal. Jobb lett, mint előtte volt.
2020. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező: egy idő utána nem lesz szex, olyan 7-10 év utána havi 1 ra mérséklődik,12-15 év után szinte végleg megszűnik a szex (52 ismerős házas pasi isemrősöm van akiktől kérdeztem, onnan tudom). Szóval minek erőltetni ami törvényszerű? Válj el, vagy élj úgy mint a házasok 80%-as, h nincs szex egy idő után.
2020. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!