Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A részéről csak hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A részéről csak hirtelen fellángolás volt? Hagynom kéne inkább az egészet? Bővebben lent...

Figyelt kérdés

7 évvel ezelőtt ismertem meg a srácot, neten. Nagyon megkedveltük egymást, de mivel távol laktunk, és fiatalok voltunk, így nem volt esély a találkozásra. Majdnem minden éjszaka beszélgettünk több órát telefonon 3 hónapig nyári szünetbe majd ahogy jött a suli, ez egy idő után csökkent, és éltük a saját kis életünket, de nagyjából tartottuk a kapcsolatot viszont csak írásban. Ahogy teltek az évek, mindkettőnknek volt több párkapcsolata, amiről nem igazán meséltünk egymásnak. Az utóbbi időben már csak max 3szor beszéltünk egy évben. Terveztük, hogy majd valamikor találkozunk, de én úgy gondoltam, hogy sose kerül rá sor mivel tavaly én még messzebb költöztem. Egy hónapja viszont mesélte, hogy új munkája van, ami miatt pont amellett a város mellett megy el, ahol lakom. Végül meg is esett az első találkozó. Miután haza utazott, rengeteget beszéltünk telefonon, és írásban is, mindkettőnkből elég nagy érzelmeket váltott ki a találkozás, majd munkán kívül saját kocsival lejött hozzám ismét. Meséltem neki, hogy nem szeretek ott lakni és tervezem, hogy elköltözök, csak még nem tudtam hova. Felvetette azt az ötletet, hogy abba a városba is mehetnék ahol ő él. Néztem is albérleteket, két hét alatt elköltöztem. Nagyon őrült neki, megnézte a lakásom is, körbe vezetett a városba stb. 4-5napja viszont valami megváltozott, mert már alig keres, alig ír. Max 1-2 órát tölt velem aztán már rohan is valahova. Tegnap nagy nehezen itt aludt, de reggel 6kor már le is lépett. Én kb egyfolytában vele akarok lenni, ő jár a fejembe, de nem akarom ráerőltetni a dolgot, csak rákérdezek hogy nem-e maradna még, vagy esetleg délután találkozunk-e egy kicsit, de nem látom rajta, hogy nagyon akarna. Így most elég nagy kétely van bennem ezzel kapcsolatban, és nem tudom hogyan kéne viselkednem. Legyek távolságtartó és hagyjak neki teret? Lehet, hogy még ő sem tudja, hogy mit akar igazából? Az előző kapcsolataim elején mindig kölcsönös volt az érdeklődés, nem volt ilyen hirtelen távolság tartás. Lehet az ő részéről csak hirtelen fellángolás volt?

22/L a srác pedig szinten 22.



2020. jún. 1. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Erősnek gondolom, hogy rögtön abba a városba költöztél, csak miatta. Hagyj neki egy kis teret, idot, ne légy tapados, ne légy sok, nem gondolnam veszett ugynek mert par napja ilyen siman lehet csak sok dolga volt. Hagyd hogy kialakuljon szépen lassan
2020. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ti még nagyon éretlenek vagytok. A srác is meg te is. 22 nem nagy életkor. Kb tinik őr vége. Bár agyilag még nem vagytok felnőttek.

28F

2020. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az “itt aludt” azt jelenti, hogy le is feküdtetek...? Mert az azt jelenti, hogy azért nem éreklődik már, mert “megkapta, amit akart”.

Egyébként szerintem se legyél tapadós, plusz 4-5 nap kb. semmi... ennyi idő szerintem belefér akkor is, ha érdekled. Basszus, nem mindenkinek van ideje arra, hogy minden nap 1-2 órát veled töltsön, aztán még 0-24 keressen is... lehet, hogy csak elfoglalt. Ne telepedj rá, ne követelőzz.

2020. jún. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azóta már eltelt egy hónap, és egész jól alakulnak a dolgok. Kicsivel több időt töltünk együtt, közös programokat is szervez, bemutatott a barátainak is stb, és már azt a kérdést is feltette, hogy leszek-e a barátnője amire boldogan igent mondtam 😊

Az első egy hétben tényleg elég tapadós voltam, de azóta már hagyok neki teret, mivel közölte, hogy neki arra szüksége van. Kicsit nehezebb lesz mint az előző párkapcsolataimba, mert nem ehhez voltam szokva. De megéri hozzá alkalmazkodni :)

Köszönöm a válaszokat.

2020. júl. 1. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, öröm azt olvasni, hogy jól alakult! ☺️ Valamennyi kompromisszum minden kapcsolatban szükséges, de nagyon jó, hogy ezt így meg tudjátok rendesen beszélni. Így legalább tudod, hogy nem “ignorál”, nem ellened szól, ha van egy kis személyes tere. Mennyi kapcsolat működhetne jobban, ha mindenki lekommunikálná ezeket a dolgokat... :D (3. válaszoló voltam)
2020. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!