Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek, ha teherbe esnétek a partneretektől?

Figyelt kérdés
Sokan vannak, akik bár hosszú és komoly kapcsolatban élnek, de még nem tervezik összekötni az életüket. Mi történne ilyen helyzetben terhesség esetén?
2020. jún. 1. 18:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Elvetetném.
2020. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Élethelyzettől függ. Ha van stabil munkám, van hol laknom, satöbbi, akkor megtartanám, felkészülve a potenciális egyedülálló anyaságra.

Ha nincs lehetőségem egyedül felnevelni, akkor bizonytalan kapcsolatban egyértelműen elvetetném. Ha biztos vagyok a kapcsolatomban, akkor a párommal beszélném meg a dolgot, ő mit gondol, mit javasol.

2020. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

Elvetetném.

Nincs az a pénz, hogy én kihordjak egy gyereket aztán megszüljem és utána bármit is csináljak vele. Tök mindegy, milyenek az életkörülményeim vagy milyen a párom.

2020. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Tervezem összekötni az életem, de előbb lennék öngyilkos, minthogy szüljek és nem a párom miatt (mondjuk ő sem akar gyereket). Egyértelműen elvetetném, bár egyelőre mindent megteszek azért fogamzásgátlás terén, hogy ne kelljen ezt a döntést soha meghoznom.
2020. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Megtartanánk. A jelenlegi partneremmel tervezem az életem, és úgy tűnik, ő is velem. 2 év múlva amúgy is tervben lenne, a korban is benne vagyunk már. Amúgy szerintem ezt egy kapcsolatban nem árt tisztázni, elvégre egyik védekezési mód sem 100%-os.
2020. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Elvetetnem. Van hazam, mindkettonknek jo munkahelye, de nem erzem egyaltalan azt, hogy en most babazni szeretnek. Parom ilyen kerdesben ram hagyna a dontest - megbeszeltuk.
2020. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kombinált, óvszeres és tabis védekezés mellett besikerülne, akkor megtartanám, és Bear Gryls-nek nevezném el.
2020. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Megtartanánk. Mondjuk ezt mi meg is beszéltünk az elején is, ha netán becsúszik, megtartjuk. Mert szeretjük egymást, és együtt szeretnénk maradni hosszú távon :)
2020. jún. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Megtartanám. Gyerek most lehet, minden más ráér. Persze stabil normális kapcsolatban vállalnám csak. De ha a pasi mégsem vállalja, egyedül is vállalnám.
2020. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk már tervben van a gyerek, de néhány éve, mikor még nem volt, valami 5 napot késett a menstruációm. Amíg eljutottam tesztért, morfondíroztam, mi lenne, ha. Megtartottam volna. Mondjuk már 30 felett voltam, nyilván 22 évesen más a helyzet.
2020. jún. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!