Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Besokalltam, megírtam neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Besokalltam, megírtam neki, hogy ez így nincs rendben, nekem kevés, legyen inkább vége. Olvasta, de nem válaszol. Részéről ennyi?

Figyelt kérdés

Távkapcsolat volt, 1 órára lakott tőlem. Szinte mindig én kérdeztem tőle, hogy mikor jön, ő csak bejelentette, hogy eljön másnap vagy két nap múlva. Közös programok nem voltak, a koronavírusra hivatkozva, amit pár héttel ezelőttig valamennyire meg is értettem.

Most pünkösdkor otthon volt, nem csinált semmi különöset, mégsem jött el hozzám, annyit mondott, hogy majd a héten valamikor jönne. Nagyon ideges lettem, megmondtam neki, hogy látszólag őt ez a kapcsolat nem érdekli, nincs programja mégsem jön el hozzám, inkább otthon pihen. Valamint, hogy nekem ez kevés, hogy sosincs közös program, nem megyünk sehova, alig töltünk együtt időt. Megírtam neki,hogy akkor inkább legyen vége.

Olvasta, de nem reagált semmit. Ennyire nem érdekelte az egész?


2020. jún. 2. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj meg egy kicsit, reagálni fog, csak hirtelen nemtudja mivan... Egyébként jó döntés volt részedről a szakítás.
2020. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

1 óra távolság nem párkapcsolat.

Ha nem voltak közös programok akkor nyilván csak dugtatok, viszont akkor nem tudom mégis mit vártál tőle.


Majd ha akar akkor válaszol, bár nem értem, hogy mit foglalkozol vele ha amúgy te már lezártad a dolgot.

2020. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"1 óra távolság nem párkapcsolat."


Azt akartam írni, hogy 1 óra távolság nem TÁVkapcsolat.

2020. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

az én volt párom fél órányira lakott tőlem, s hasonlóan viselkedett, mint a tiéd.. én szakítottam vele :)

egy fél-1 órás távolságnak nem kellene távkapcsolatot jelentenie, de ez mind hozzáállás kérdése.

ha nem csinált semmi különösebbet, de még az is fontosabb volt nálad, akkor szerintem nem sokat érő "kapcsolat" volt..

2020. jún. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A: Ennyire nem érdekelte az egész, csak szexre kellettél, nem szeret, stb.

B: Most elmélkedik, gondolkodik, h mit csináljon vagy mondjon.

Neked semmi dolgod nincs. Vársz pl egy hetet, ha addig nem jelentkezik, akkor továbblépsz.

2020. jún. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy óra az semmi, ha középen találkoztok az fél óra utazás.
2020. jún. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan érdekel még a válasza, ha eddig is szart az egészre?
2020. jún. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Annyira leszarja, hogy mar válaszolni sem valaszol
2020. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a valasza, a hallgatas, ami jol jellemzi is.
2020. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!