Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha párotok minden este meginna 1-2 sört? + néha mellé 1-2 feles. De az nem mindig

Figyelt kérdés
Ill. Ez már alkoholizmus?
2020. jún. 2. 14:34
1 2 3 4
 1/35 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
89%
Ez már az. Zavarna.
2020. jún. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
36%
Napi, két naponta egy két sör, ha jól esik, igyon. Mindennap 1,2 feles az már alkoholizmus.
2020. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
0%
Az én férjem is megiszik munka után általában egy sört de van amikor kettőt.Ez nem zavar.Sőt mivel nagy pálinka főző van amikor még egy egy háromcentest is de ez sem zavar.Nem részeg nem kötekszik.Igazából a jó pár év alatt csak egy párszor láttam berúgva is.
2020. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
91%
Az én párom/férjem csak ennyit és ennyit iszik meg esténként, nem részeg, és hazaadja a fizut, meg nem szokott amúgy berúgni és nem kötekszik- addig tart, amíg a szóban forgó illető nem ihatná meg minden este meg azt a mennyiséget meg :D
2020. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
8%
Na meg felnőtt ember én meg nem vagyok az anyja amig tudja hol a határ és meg szeretne inni két sört akkor tegye ha jólesik neki.Ebből nem csinálok cirkuszt
2020. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
92%

Igen, zavarna. Ha valaki minden áldott nap iszik alkoholt, az függő, nincs mit ezen szépíteni. Nem számít, hogy nem részegedik le, attól még alkoholista.

Igaza van Dr. Genyának: mondjátok a férjeteknek, hogy egy hétig nem igya már meg azt a napi két sört és/vagy felest.

2020. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
0%
4#Nem tudom te miről beszélsz de nagyon el vagy tévedve.Lehet neked se ártana egy feles akkor nem lennél ilyen merev mint egy fadarab.Nahát a te férjed se lennék úristen olyan vagy mint a mesékbe a házisárkány feleség😅😅😅😅😅😅😅De hát biztos megtaláltad életed szerelmét egy rózsaszín bojtos papucs személyében 😊😊😊
2020. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
94%

De amúgy lehet ezt szépen is így, tálalni, mézesen mázolva hogy jahj jó férj az én uram, attól hogy megiszik 2 sört meló után, néha meg még egy felest is.

Meg ki lehet ezt mondani így is: A férjem ha hazaér a melóból minden nap megiszik egy liter sört, és lehúz egy kis páleszt is. De hogy mi lenne ha ezt nem inná meg, nem tudom.


Szokásom mondani, ne kezdjünk bele olyan mondatba, amit utána "de"-vel folytatunk, vagy jön a jókora magyarázkodás. Mert az sántít. Vagy magunk sem hisszük el, vagy szégyelljük, vagy ilyesmi :)

2020. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
95%

"4#Nem tudom te miről beszélsz de nagyon el vagy tévedve.Lehet neked se ártana egy feles akkor nem lennél ilyen merev mint egy fadarab.Nahát a te férjed se lennék úristen olyan vagy mint a mesékbe a házisárkány feleség😅😅😅😅😅😅😅De hát biztos megtaláltad életed szerelmét egy rózsaszín bojtos papucs személyében 😊😊😊"


Látom fáj az igazság. Mivel az én férjem nem iszik (amit nem én tiltottam meg, simán nem alkesz, a tieddel ellenben) máris én házisárkány lettem a férjem meg papucs. Kérlek, mesélj még...de azt látom, a szád akkor tényleg azért habzik, mert betalált a dolog :D

2020. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
0%
Jaaa és még kedves genya annyit hogy pont a te véleményed nem érdekel és ahogy nézem a pontozásokat igazából senkit.🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂
2020. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!