Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mit tennél?

Figyelt kérdés

Megismersz valakit, az a valaki nem titkolja, hogy van felesége, és gyereke. Elfogadod. A szeretője leszel.

Majd egy idő után szakítani akarsz, mire elmondja az igazat.

Nincs senkije. A gyűrűt csak azért hordja, hogy ne akaszkodjon rá egyetlen nő sem, és a gyereket azért hazudja, hogy ne keljen hozzá menni, mert félti a magánéletét.

Viszont most, miattad változtatna.


Vele maradnál?



2020. jún. 2. 17:47
A kérdező szavazást indított:
Igen, mert képes megváltozni miattam.
Nem.
Ez a kaktusz virága?
52 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem mennék bele szeretői kapcsolatba, de ez gáz, biztos hogy nem
2020. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En sem lennek eleve szereto, de ha megis, biztos hogy nem maradnek vele, miutan ennyi idon keresztul hulyenek nezett. Egyertelmu, hogy csak azert vallana be ennyi ido utan, mert le akar lepni az ingyen nuni.
2020. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Imádom a musicalt és az erről szóló Adam Sandler filmet is. 😂 De az élet sajnos nem egy film.

Én tuti nem akarnék ezek után semmit a pasitól, mondjuk eleve szerető sem lennék. Ha valaki az elejétől kezdve így átvág, és kiderül, az kuka.

2020. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom... Nem voltam még ilyen szituban. Ha valóban szereted, lehet hogy érdemes lenne egy esélyt adni neki. Persze ha ez valóság lenne :)
2020. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!